Jump to content

Tomet

Uživatel
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tomet's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tomet

  Vibrace volantu

  Řeším podobný problém. Na léto jsem koupil nové alu Supernovy a nové pneu Michelin Pilot Sport. Po přezutí pozoruji, že se auto v určitých situacích třese. 2x jsem kvůli tomu navštívil autorizovaný servis. Po první návštěvě, kde jen převážili kola ustaly vibrace volantu. Třes auta ale přetrvává. Po druhé zkontrolovali opět vyvážení kol + geometrii a vše prý ok. Nedělá to pořád a ve všech rychlostech. Nejvíc to pozoruji při držení konstantní rychlosti na tempomat nebo při lehkém zrychlování. Neumím to přesně popsat, ale volant se teď ani nehne a auto se třese jako bych měl hranatá kola nebo byly vlny na asfaltu. Nevím co s tím a volat po třetí do servisu, kde mi už při druhé návštěvě tvrdili, že je vše ok, se mi nechce.
 2. This advert is COMPLETED!

  • FOR SALE
  • USED

  Nabízím vyhřívaný volant s multifunkcí a DSG pádly. Je ze Superbu 3 L&K a má odkrouceno 26t km. Bez vad.

  2,500.00 CZK

 3. Nemá prosím někdo hnědé auto v kombinaci s alu Supernova v černém lesku? Nedaří se mi tato kombinace nikde vygooglit a váhám, které alu nechat jako zimní. Pokud ano, prosím o foto. Děkuji
 4. Nikdo nereaguje a já tomu prd rozumím. Tvůj dotaz mě ale nenechává chladným. Může to být tisíc věcí..porucha brzdového vedení, zavzdušnění systému, stáří kapaliny. Proč s tím neutíkáš do nejbližšího servisu? Co čekáš, že se dozvíš na forum? Píšeš ,,poslední dobou" z čehož usuzuji, že s touto vážnou závadou s vozem dál jezdíš mezi námi. Čekáš až to nebude brzdit ani u podlahy?
 5. Dnes jsem se pokusil vyměnit žárovky v mlhovkách za LED a skončil jsem hned na začátku. Nepodařilo se mi vyjmout tu plastovou mřížku vedle mlhovky dle návodu. Tahal jsem dost silně a nic. Prohýbal se celý nárazník, tak jsem to raději vzdal. Je v tom nějaký fígl nebo prostě zavřít oči nebát se pořádně zabrat?
 6. Ahoj, mám takový problém. Vyhořel mi integrovaný obvod u Nexuse a nemůžu přečíst typové označení toho švába, protože je propalený. Nemá někdo fotku oddeklovaného Nexuse, kde bych to vyčetl? Kde se dají tyto součástky koupit? Servisní manuál pro Nexus nemohu nikde najít. Jinak na navi vše šlape, jen každé 3s lupne v repro at je zapnutá nebo ne. Za případné rady všem děkuji, už jsem z toho zoufalej
×
×
 • Create New...