Jump to content

palino_m

Uživatel
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About palino_m

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Docela dost, za nějaký ventil. A jak se ti to povedlo urvat? Je fakt, že je to dost hloupě vymyšlené a je to první na ráně.
 2. Tak nevím jestli ma svitit kontrolka motoru (podle mě ne), ale podle manualu to ukazuje správné. Prostě tě uoozorňuje na to, že za 1000km nenastartuješ, protože nebudeš mít v nádržce adblue.
 3. Zatím ne. Pouze dojezd a že je třeba doplnit. Co to dělá tobě?
 4. Ja bych tu SD kartu vložil do jakéhokoliv fotoaparatu a tam ji z formatoval. Pak bude následně čitelná i v pc, kde si ji teoreticky můžes přeformátovat.
 5. Zásuvky jsou trvale pod napětím. Zapoj pod pojistku zadniho stěrače. 100% to jede, mám to tak zapojené a s vytaženim klícku se kamera vypíná. Snad to bude fungovat i s kessy stejně
 6. Zásedně přední vyhřívané sklo neškrábu. Jde to rychle dolů samo a pak setřít stěrači. Povinně bych tuto funkci dal i na boční přední okna, kdyby to bylo možné 😉👍
 7. palino_m

  Yeti

  Jezdím jen po schválených silnicích (ať už dálnice, okresky, atd.). Nikde více. Terén to auto nevidělo nikdy, jen když se bylo potřeba vyhnout na trávu na úzké silnici. Klasická jízda do práce, někam na nákup a výlety. Prostě auto, které jezdí denno denně. U nás se taky nesolí, ale sype. Než se dostanu na cestu, která je posolená, tak max 3km. Víc ani ťuk. Je mi to taky divné. Jinak jsem s autem maximálně spokojený. Jezdí perfektně, má vše co potřebuji. Bohužel překvapily mě oděrky na laku za tak krátkou dobu. Na obrázku je zadní krycí folie na blatníku. Jen pro ukázku.
 8. palino_m

  Yeti

  Možná, ale auto je vyrobeno u nás v ČR. Je vyrobené v roce 2016 někdy ke konci roku a byl to vystavený vůz v salonu ( 5km při koupi).
 9. palino_m

  Yeti

  Možná, že kdybych je namontoval hned, tak by se to nestalo. Bohužel, to už nedokážu zjistit ani vrátit. Auto mělo v době montáže předních zástěrek na tachometru 3598 km. Já jsem na poničený lak přišel až na jaře tohoto roku . Po prvním umytí. A to mělo auto najeto odhadem 12 - 13000 km.
 10. palino_m

  Yeti

  Přední zástěrky jsem montoval 18.10.2017, auto bylo kupované 14.8.2017. Takže 2 měsíce na autě nebyly, ale na žádném autě jsem neměl zástěrky a nikdy to nevypadalo tak jak na yetim.
 11. palino_m

  Yeti

  Super článek. Díky. Já řeším poškození laku na všech dveřích a prazích. Bohužel už po 2. zamítnuté. Mechanické poškození od kamínku. Škoda na to se.e. jedna zima a cca 10000km a auto jak po 200000km. Folie jsem nestihl nalepit, začala zima. Auto koupene 8.měsíc 2017 jako nové. Hold špatný výběr nového vozu. Už nevím co dál. Psal jsem další email na zamaznicke centrum, ale už teď vím, že další auto škoda nebude.
 12. palino_m

  Smartgate

  Už změnili rok výroby a uvedli od roku 2013, takže fungovat bude. A za tu cenu, i kdybych to měl jen někdy zkusit.
 13. palino_m

  Smartgate

  Já, bych se zase rád zeptal, jestli bude fungovat smargate určené do roku 2013 na yetim z roku 2017? https://www.obautodily.cz/skoda-yeti-smartgate-skoda-original-10815cz1136/
 14. To možná ano, ale pokud si člověk koupí auto za půl milionů, tak dát 8000 za tažné i s prací, zase není tak moc a rozdíl je jen 2600kč (v tom tvém uvedeném příkladu). Ale 100 lidí 100 chutí. A hádat se taky s nikým o tom nechci . Každý má na to prostě jiný názor. Tož asi tak.
×
×
 • Create New...