Jump to content

Pavel S

Uživatel
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Pavel S

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday November 28

Recent Profile Visitors

1,168 profile views
 1. Taky by mě moc zajímalo,jestli už někdo předělával (upravoval) mezipodlahu z Octavie 2 do Octavie3 combi.A nějaká fotečka by byla fajn.
 2. Tak problém vyřešen.Přetržený tenký drátek ve dveřích spolujezdce?.?? Než rozeberete celé dveře,které Vám nefungují jak centrál,tak stahovačka a půl palubky,jako já,tak se nejprve mrkněte na ty dráty a svorkovnice ve dveřích.
 3. Děkuji,a ještě maličkost,když dám úplně stejnou konfortku (1K0959433BT) z vrakáče,musím ji nakodovat?
 4. Řeším úplně stejný problém.Dokaže někdo prosím poradit.A kde přesně najdu tu komfortu.
 5. Přestal mě fungovat jeden ze dvou klaksonů,je to na straně řidiče,ale nevím,jestli je to hluboký,nebo nízký ton. Můžete poradit na které straně je jaký?
 6. Hučení od přední nápravy. Ahoj,mám stejný problém,prosímtě,už jsi to vyřešil.Předem děkuji.

 7. Dobrý den ,mám uplně stejný problém jako Renek 4x4 nemám,spojka +dvouhmota je nová,řazení jde lehce.Pozoruji to už asi rok.Když přidám plyn,tak to přestane,dělá to cca.při 1800 až 2000 otéček a plyn jen tak lehce držím za jízdy na volnoběh to nedělá.A někdy se zdá, když stojím na brzdě,tak je tento zvuk taky slyšet.Je to podobný zvuk,jako když přejedete bílou čárua (zašne to hučet.)Co to může dělat,může někdo poradit.
 8. Uplně stejný problém,dnes jsem nechal tada znovu doplnit klimu,i když chladila.Oleje tam bylo 2 krát více než má být.Ale zvuk nepřestal,jen to lépe chladí.
 9. Romec,moc děkuji za super fotky. Udělal jsem to přesně tak a pás zase funguje jak má.Není třeba nic kupovat, ani odpojovat.
 10. Udajně ano.http://www.cc-autodily.cz/ventil-magneticky-1_1?do=query-form-submit
 11. Tak jsem dnes vymenil prdici mag.blok za novy,koupeno ccautodily. Auto prestalo prdet na volnobeh a za jizdy,ale zase zacalo prdet cca.3-4 sek.po vypnuti motoru a po tuto dobu i jeme vybruje brzd.pedal. Tak to nechapu!!!! Mate nekdo nejake reseni??!!!
 12. Máte někdo nějakou fotku,jak se to dá vyměnit a má to nějaký vliv na zátah turba,nebo na něco jiného? Nemyslím si,že by to bylo jen na lepší chcípnutí motora.
 13. Má někdo nějakou fotku ,jak se to mění,to bzučení mě začíná štvát. A má tato krabička nějaký vliv na zátah turba??
 14. Můžete poradit?,dneska jsem namontoval led žárovky do parkovaček( CAMBUS) Když motor běží,tak svítí krásně,ale jak motor vypnu a znovu zapnu parkovačky,tak to zhasne a nahlásí chybu cca.do minuty.Co to může dělat!!
×
×
 • Create New...