Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

piskot

Uživatel
  • Připojeno

  • Poslední návštěva

Vše, co zveřejnil piskot

  1. Když mi člověk napíše tu zprávu, tak jsem i tu.
  2. piskot odpověděl na danikd's téma v Elektrika
    Větší baterie se tam normálně vejde, my s CNG máme tu větší a stejný držák. A vím o členovi co má v autě větší baterku než tam byla ( ta prťavá )
  3. piskot odpověděl na CitiGo's téma v Interiér
    Foto mě nepřijdou, že by tam nebyli, nebyšli nebo že by se tam museli lepit.
  4. piskot odpověděl na CitiGo's téma v Interiér
    Chlapci, tento typ pedálů tam mám od koupě (2015) a jdou tam a nic se nemusí upravovat, jen jeden pedál je takový volnější
  5. Funguje to jen to má tošku špatnou logiku. Když chceš aby to svítilo tak musíš udělat: po vypnutí zapalování dát světelnou blikačku a bude Ti auto svítit po otevření dveří. Ale musíš to vždy takto "aktivovat"
  6. Šutrák: jak jsem nakoupil tak jsem prodal, já na tom nic neměl ;-)
  7. Přesně tak Šutrák ví své, vše krom předku pasuje.
  8. Pozor, černé Monte Carlo má jinou barvu paketu, než ostatní barvy.
  9. Nemůžu to najít kdo měnil světla ale vím, že jsem to u někoho v tématu četl, nevíte někdo kde a kdo??
  10. Já mám najeto 80 tisíc a zatím pohoda. Co jsem viděl nejvíc tak bylo Citigo s 278 tis. ( u nás v ČR ) a za pár dní bylo na prodej s mínus 200 tis. :-D
  11. piskot odpověděl na wecker's téma v Exteriér
    Mě to nevykládej nám se to podařilo sundat bez poškození, jen origo servis to ulomil a slepil páskou a dělal jako že prší
  12. piskot odpověděl na wecker's téma v Exteriér
    Rádi praskají, ale je to fajn torpédo je na dvě části a většinou se zlomí jen jedna část
  13. Mám to v autě a jediné co jsem pozoroval je jinčí zvuk, takový mírně hlubší. Jinak přínos, že pokud v něm neuděláš díru tak ho budeš mít v autě napořád, při správném čištění.
  14. Ale houby, jde to pořád. Ten odkaz co si poslal udává jen rozměr pneumatik schválených výrobcem. Nic víc. Když si koupíš nová kola, tak by si k nim měl dostat typový list. (samozřejmě se dá sehnat i jinak...) Pak vezmeš auto zajedeš s kolama na autě na STK, tam Ti technik (jestli si to dobře pamatuji "J") auto i kola zkontroluje a dá na typový list razítko. S tím zajdeš na magistrát a tam Ti zapíší co Ti potvrdili. Záleží magistrát od magistrátu co Ti tam napíšou jestli jen rozměr nebo i název kola.
  15. piskot odpověděl na sakioda's téma v Podvozek
    Jaké si dával desky k a jak To to brzdí?? Taky po nich pokukuji
  16. Podívej se ještě k rezervě jestli tam nejsou v pytlíčku a někdo je nezapomněl jen nasadit na kola. Jinak by krytky šroubů měly být na voze.
  17. piskot odpověděl na racer415's téma v Motor
    zitra se jdu objednat na výměnu, auto jsem měl už v servisu a domluvili se že se vymění až s inovovanou lamelou, která měla být uvedena tento týden. Takže se to mění ;-)
  18. U CNG motoru je to stejné jako u "obyč" ;-) jen CNG nikdo neupravuje
  19. Demontáž obložení 3/5 dveří, je úplně jednoduchá. Drží ji 8 zácvaků a 1 torx, který je umíštěn v prohlubni na zavírání dveří. Nejdříve se odšroubuje torx, a následně se postupně vycvakne zácvak po zácvaku. Já jsem si pomáhal plochým šroubovákem obaleným do mikrovlákna. Zpětná montáž je v obráceném postupu.
  20. piskot odpověděl na Decibel ES's téma v Interiér
    Chlapci myslím, že jsem zkoušel clony z Yetiho a seděli, ale nejsem si 100% jistý
  21. Já ho zatím nemám, ale v Německu a Holandsku ho již na Citi mají :-) A přínos?? Spíš estetický jinak asi žádný. Možná, že se bude motor lépe ohřívat a lépe držet teplotu, ale...
  22. Ano sedí
  23. Stojí 844 kc vc dph a číslo je 1S0863831A objednat lze u Vw
  24. Já používám tento, používám ho i do dalších aut (Fábie, Roomster a dával jsem ho i do Tourana)
  25. Určitě bych je tam nenechal, ale vyměnil, aby to spolu "hrálo"

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.