Jump to content

verich

Uživatel
 • Content Count

  94
 • Joined

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About verich

 • Rank
  Uživatel
 1. Prodám nový multifunkční volant vč.airbagu vhodný pro Fabia2,Roomster,Yeti,Octavia3
 2. Prodám málo použitý ale nepoškozený multifunkční volant vhodný na Fabia2,Roomster,Yeti,Octavia3
 3. JJ je to tak. Odzkoušeno i na jiném autě na salonu. Už sem byl trochu naštvanej, že nové auto takhle brzo zlobí....
 4. Díky za reakce. Mohlo by být, ale mně to přijde jakoby ten zvuk opravdu vycházel z horní části plaubovky.... Nikomu z Vás se to neprojevuje? Zkusím si domluvit zkušební jízdu s jiným Roomsterem na salonu a uvidím. Napíšu co jsem vypozoroval. Zatím díkes.
 5. Dělá to jen při prvním rozjezdu když auto dýl stojí. Odjíždím z práce nebo ráno z garáže (bez použití zpátečky) rozjedu na jedničku (nic) dám tam dvojku a uděláto. Zastavím, vypnu motor a zkusím znovu, tak už to neudělá. Při jízdě jsem zkusil zmáčknout tlačítko vnitřní cirkulace vzduchu, ale nic není slyšet (i při jakékoliv poloze knoflíku na směr ofuku).
 6. Koupil jsem fungl novýho Rumíka 1,4 16V a objevil se problém ?? (nevím jestli to dělalo hned od začátku - nepostřehnul jsem to). Po nastartování,rozjezdu a zařazení dvojky se ozve z horní části palubky takový divný zvuk, jakoby se naklopily do jiné polohy motorky ovládání ofuků.... To je normální? Dělá to někomu taky? V autě mám manuální klimu. Díky za odpovědi.
 7. Díkes za odpověď. Fajn. Myslel jsem si to správně :-) Nevíš náhodou číslo ty průchodky. V etce jsem to nedohledal......
 8. Mohl by jste prosím někdo vyfotit, jak je veden kabelový svazek od jednotky náklonu xenonů na zadní nápravě do kastle u fabie 1? Pouze originál instalace. Díky za případné foto.
 9. Myslím, že už to jde...
 10. verich

  (J)DOT

  Tak co ten D-DOT na fábii? Už je hotov?
 11. verich

  1.4 16V klepe

  Jenže já už na to nemám síly a hlavně chuť to pořád stále dokola řešit.
 12. verich

  1.4 16V klepe

  Takže chlapi bylo to opravený a po ujetí 8000km to začalo znovu lehce cvakat.Když jsem to dneska ráno uslyšel,tak jsem myslel ,že mě porád odvezou....Záruka mi skončila před měsícem a tak jsem si řekl fakt nahlas - - zasr***j motor a popravdě nějaký cvakání už vážně řešit nebudu. Jo a to samý udělám i s tím vynecháváním co jsem řešil v jiným tématu. Doufám ,že si tohle fórum taky někdy čtou lidi z Boleslavský škodovky a trochu se zamyslí nad tím aby tyto šmejdy nepouštěly z fabriky!
 13. Začlo to znovu vynechávat a popravdě už to neřeším nemám na to už síly.
 14. S tou teplotou 20-25C to je pravda teď co je ráno okolo 5C ,tak se to projevuje méně.No zatím jsem zkoušel spoustu věcí ,ale bez úspěchu.Mám to domluvený s kamarádem na ten flash jednotky.Tak uvidíme.Dám vědět.
 15. Co myslíš tím flashem? Nějaký reset na tovární hodnoty nebo čipnutí této jednotky?
×
×
 • Create New...