Jump to content

Martin_K.

Uživatel
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Martin_K.

 • Rank
  Nováček

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.roomik.estranky.cz/
 • ICQ
  469753487
 • Skype
  knezek.m
 1. Martin_K.

  Frýdek-Místek a okolí

  Kolik jezdí Roomiků ve F-M a okolí? Co takhle nějaký sraz?
 2. Martin_K.

  Prahové lišty

  Díky za katalog. Prubnu tam napsat ještě jednou, nebo tam rovnou zavolám.
 3. Martin_K.

  Prahové lišty

  Tak pánové psal jsem do Pajr a synové, spol. s r.o. a přišlo mi zpět toto: Dobrý den, Všechny díly dodáváme přes originální příslušenství Škoda . S pozdravem Seemanová Gabriela logistika Pajr a synové , spol. s r.o. Boleslavská 63 294 43 Vlkava fax.: 326 307 473 602 475 901 gabriela.seemanova@pajr.cz www.pajr.cz
 4. Martin_K.

  prasklé přední sklo

  Tak už mě to taky potkalo. Minulý měsíc jsem byl měnit čelní sklo. Raději hned, než čekat až se prasklina rozleze. A navíc ve stírané ploše nesmí být prasklina větší jak 2 cm. Mám sklo pojištěné u České pojišťovny, platím 500,- Kč za rok, jen zavolám na pojišťovnu a řeknu co se stalo, oni se zeptají ve kterém servisu to budu nechávat opravovat a dají mi číslo škodní události, které pak nahlásím v servisu a ti provedou prohlídku pro pojišťovnu. Vše proběhlo hladce, neplatil jsem ani korunu a na faktuře bylo něco přes 6000,- Kč, přesně už nevím. V 07:00 hodin jsem dal Roomika do servisu a v 16:00 hodin jsem už jel s novým sklem domů. Citace: Vyhláška 341/2002 Sb. § 36Závady na vozidle, které ohrožují bezpečnost provozu na pozemních komunikacích (K § 2 odst. 5, 6 a 7 zákona) (3) Závadou podle odstavce 1 v zasklení vozidla je vždy a) prasklé nebo poškozené čelní sklo ve stírané ploše o velikosti větší než 20 mm, PS: Ještě jedna důležitá věc. Dálniční známku mi krásně přelepili na nové sklo. Jinak, pokud by se jim to nepovedlo, tak s tím, co se jim povede sundat a s kupónem, který máte uschovaný zajdete na poštu a tam Vám za manipulační poplatek 40,- Kč dají dálniční známku novou. Ověřeno na České poště.
 5. Martin_K.

  Jakou máme barvu laku karoserie?

  Zelená Olive metalíza
 6. Martin_K.

  Styl písma ROOMSTER

  Napster050 díky je to super, funguje to, paráda.
 7. Martin_K.

  Spotřeba

  Mrknul jsem na to a vypadá taky dobře, hlavně, že je v češtině . Jinak taky to moc neřeším, mám Maxi-DOT a spotřebu vidím.
 8. Martin_K.

  Spotřeba

  Zdravím všechny. Díval jsem se na WWW stránky Spotřeby.cz a vypadají docela dobře, líbí se mi víc než ty německé Spritmonitor.de a hlavně je to v češtině . Mrkněte taky, já jsem se tam už zaregistroval a už tam mám i svého Roomika, ale zatím jsem ještě netankoval, tak tam nic nemám. Jinak ikona jde vložit do podpisu jako u těch německých stránek.
 9. Martin_K.

  FOTOGRAFICKÉ ÚLOVKY Z ULIC

  Tuhle dlouhou limuzínu jsem vyfotil v Praze na Václaváku v únoru 2008. Kvalita opět nic moc, foceno mobilem.
 10. Martin_K.

  FOTOGRAFICKÉ ÚLOVKY Z ULIC

  Tak tohle jsem vyfotil ve F-M v srpnu 2008 na náměstí. Omluvte kvalitu, foceno mobilem, večer.
 11. Martin_K.

  Taky už jste odřeli Rumíka?

  Vidím, že tady dlouho nikdo nic nenapsal. Po jarním umytí mého Roomika jsem zjistil pár ťukanců na přední části, asi od kamínků po zimní údržbě silnic . Už to tak nebolí jako, když byl nový, ale štve mě to pořád. Asi před týdnem jsem zjistil, že mi na sídlišti některý dobrák odřel zadní nárazník, když za mě parkoval, no podařilo se mi to trochu vyleštit, že to není moc vidět. A včera mi na parkovišti u Alberta (bývalá Hypernova) další dobrák promáčknul zadní pravé dveře. Byla tam ještě barva (fialová nebo vínově červená), vzpomněl jsem si, že vedle mě parkoval VW Transportér takové barvy. Na chatě se mi to podařilo zase vyleštit, lak naštěstí poškozen není, ale je tam taková promáčklina, že jsem si myslel, že tam je díra. Promáčklina je těsně pod těsněním okna. Foto zatím nemám.
 12. Martin_K.

  Taky už jste odřeli Rumíka?

  Jo, máš pravdu, štve mě to , ale co nadělám. S nějakým šrámem se musí vždy počítat, ale nemyslel jsem si, že to bude tak brzo.
 13. Martin_K.

  Taky už jste odřeli Rumíka?

  No nevím jestli někdo na sídlišti, nebo se mi to mohlo podařit na chatě o živý plot, nevím.
 14. Martin_K.

  Taky už jste odřeli Rumíka?

  Ahoj, zdravím všechny kteří už odřeli Rumíka. Já ho koupil 6.5.2008 a už ho mám taky odřeného. Parkování na sídlišti je velice nebezpečné, ale co se dá dělat. Budu to zkoušet rozleštit a pokud to nepůjde, tak nevím. Do servisu se mi s tím nechce. Nevím jestli nepomůže třeba barevný vosk, alespoň na zamaskování. Poraďte! Díky.
×