Jump to content

Audio, Infotainment, Konektivita

The KAMIQ’s new generation of infotainment systems with displays of up to 9.2" is complemented by the Virtual Cockpit, featuring a 10.25" screen and five display modes. The ŠKODA KAMIQ is always connected to the internet thanks to its built-in eSIM card.

• Aktuální příspěvky

• Aby Superb sportline 1.5 tsi zezadu vypadal jako 2.0 TSI 206 kw (200kw). I se svodama komplet   
    • Ej bisťu,uzko bolo veru aj so sklopenymi zrkadlami Praha-Brno
    • Ale ŠA není zavislá na českém trhu, což je tvrzení širší věrejnosti i lidí zde na fóru. Nechápu potom, proč měli potřebu dělat akci 125let na nový model Octavia a to hned v úvodu prodejů.   A co se týče markeťáků, ti by měli otevřít oči, ve které zemi to vlastně žijou :-)). V případě, že bych bral 5tis €, rozhlédnul bych se po prémii a ne po Škodě.
    • ja mam trosku zmatok v nazvoslovi. Karoq, vyrobeny v juni, s Amundsenom, ma mapy ECE AS 2020, co su teda minulorocne mapy koncorocne. Ale ked teraz pozeram cerstve mapy z minuleho tyzdna, tak ani jedna sa nevola AS, pre 32gb verzie sa vola A1. Nemam to teraz moznost vyskusat, lebo auto je mimo par dni, predpokladam, ze ta verzia s celou Europou bude fungovat, len ma tam naozaj matie to AS vs A1. Vie mi niekto vysvetlit tu schemu, podla ktorej pomenuvavaju mapy? 
    • Celé jaro říkali prodejci, že by autu pomohla lepší základní cena. Jsem vyhrabal, že v 2013 na začátku u O3 hned byli levné verze k dispozici a dávali pakety Plus zdarma. Teď levnou verzi mají ale mezitím silně medializovaný ecall a losí test a nedůvěra vzrostla. Napadá mě, že ty data ( kde k tomu přišli) zveřejnili až teď aby si obhájili cenovky supr verzí.
  • Create New...