Přejít na obsah

at zalozim jakekoliv tema vzdycky se uzamkne


Rmmn

Doporučené příspěvky

Nechci remcat, ale nebylo by vhodné do těch uzamčených témat napsat, proč bylo uzamčeno? Nebo to alespoň napsat tomu dotyčnému, pokud se tak neděje. Asi jsem zmlsaný z jiných fór, kde probíhá LOCK a neskor DELETE, ale po LOCK se napíše proč se to zamklo, případně kde se má pokračovat. Pokud někdo založí téma a to se hned zamkne, tak to nemá moc ten účinek, jaký by to mít mělo a to ho přesměrovat tam, kde má položit dotaz... ale to je jen taková moje poznámka, nejsem Admin, ani Mod... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusim to teda tady :)

Vag mi pise:

VAG-COM verze: IHR 304.0

Autosoft

Číslo dílu řídícího modulu: 06A 906 018 FH

Komponent a/nebo - verze: 2.0l R4/2V MOTR HS V03

Kódodvání softwaru: 00011

Kód opravny: WSC 33316

2 Nalezeny chyby:

16518 - rada 1 -sonda 1 Bez aktivity

P0134 - 35-10 - - - Sporadicky

17536 - rada 1: prizpusobeni smesi (mult.) System prilis chudy

P1128 - 35-00 - -

Svičky + zapalovaci kable sem menil tim to neni.

Termostat + cidlo chladici kapaliny take.

Setkal se tim nekdo, Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci remcat, ale nebylo by vhodné do těch uzamčených témat napsat, proč bylo uzamčeno? Nebo to alespoň napsat tomu dotyčnému, pokud se tak neděje. Asi jsem zmlsaný z jiných fór, kde probíhá LOCK a neskor DELETE, ale po LOCK se napíše proč se to zamklo, případně kde se má pokračovat. Pokud někdo založí téma a to se hned zamkne, tak to nemá moc ten účinek, jaký by to mít mělo a to ho přesměrovat tam, kde má položit dotaz... ale to je jen taková moje poznámka, nejsem Admin, ani Mod... :)

tvá poznámka je správná a tak by to mělo být vždy, ale najdou se tací, kteří to jen zamknou a víc neřeší

dotyčnýmu modovi jsem už několikrát psal, ale koukám, že je to stále stejný a jen zamkne a jde dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro Fábie existuje tohle téma: http://forum.skodahome.cz/topic/24145-chyby-na-vag/page__hl__chyby

Pro Yetiho myslím taky, ale pro Octavie jsem žádné takové nenašel, pokud není, asi by to nějaké chtělo, nebo nějaké hromadné pro všechny auta. Nebo jsem možná jen špatně hledal, ale snažil jsem se a to už se tu trošku vyznám... :)

Jinak ta závada vypadá na lambdu, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotyčnýmu modovi jsem už několikrát psal, ale koukám, že je to stále stejný a jen zamkne a jde dál

Na to je jednoduchá pomoc, ne?

Pravidla platí i pro moderátory a jestli je i přes upozornění nedodržuje tak není nic jednodužšího než mu práva moda odebrat, ne?

Jako náhrada se hlásím já :) . S moderováním zkušenosti mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, pokud téma zamykám, napíšu důvod zamykání a odkaz na téma, kde se situace řeší - viz. např. http://forum.skodahome.cz/topic/100093-nastrik-vosku-karoserie/ nebo http://forum.skodahome.cz/topic/99647-zadni-dvere-nejdou-otevrit/

Každopádně se všímám, že poslední dobou tady v Octavia 1 jsou témata zamčené bez jakékoliv informace - což je špatně. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ta lepší varianta. Aspoň každej ví proč. Taky ne vždy dávám odkaz. Kor když to je vyvěšený téma. Skoro všem tu bylo 18 let, tak se nemusí vodit za ručičku a dávat jim odkazy nebo servisní rady přes SZ.

Ale jen zamčít bez EDITu nebo příspěvku proč není dobrý. Pak třeba mě jako MODovi příde SZ proč je téma zamknutý ať ho odemknu a já netuším KDO a PROČ ho uzamčel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zkusim to teda tady :)

Vag mi pise:

VAG-COM verze: IHR 304.0

Autosoft

Číslo dílu řídícího modulu: 06A 906 018 FH

Komponent a/nebo - verze: 2.0l R4/2V MOTR HS V03

Kódodvání softwaru: 00011

Kód opravny: WSC 33316

2 Nalezeny chyby:

16518 - rada 1 -sonda 1 Bez aktivity

P0134 - 35-10 - - - Sporadicky

17536 - rada 1: prizpusobeni smesi (mult.) System prilis chudy

P1128 - 35-00 - -

Svičky + zapalovaci kable sem menil tim to neni.

Termostat + cidlo chladici kapaliny take.

Setkal se tim nekdo, Diky za rady.

Mas v aute LPG? Tie iste chyby som riesil na mojom 2.0MPI nedavno, svietila mi kontrolka motora, a vo VAGu sa aj po vymazani pri jazde na plyn objavili znova, tak som si zohnal kabel a soft k LPG, upravil nastavenia a odvtedy je pokoj, kontrolka nesvieti a ani chyby sa neobjavuju. Ak tam plyn nemas tak najpravdepodobnejsie lambda, bud nieco s kabelazou alebo samotna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...