Přejít na obsah

posilovač brzd


atomic

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám problém, v servisu diagnostikován jako, posilovač brzd. Oprava ve škodovce by byla 9-10tis. Myslíte prvně si všichni mysleli, že je v háji vývěva, ale potom testováním zjistili, že je to posilovač. našel jsem jeden produkt za velice zvláštní cenu tady: http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/autodily-skoda/hydraulika/5032-posilovac-brzd-superb-2000-2008.html myslíte si, že by to bylo tak jednoduché a levné nechat vyměnit pouze toto??? Nevím a tak se ptám a doufám, že se dozvím... :-)

Díky za chytrosti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono záleží co zjistili, jestli je poškozeny hlavní brzdový válec nebo posilovač z odkazu.

Pokud posilovač, tak ho kup, vyměň a hotovo.

V tom odkazu je to, ale bez hlavního brzdového válce, tak pozor na to !

Ta udávaná cena ze škodovky by odpovídala celému kompletu(posilovač+h.brzdový válec).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

mám takový problém že, když za jízdy přibržduji, poprvé sešlápnu brzdový pedál auto brzdí pěkně, ale když po třech vteřinách sešlápnu podruhé pedál už jde o hodně hůř a když po 2-3 vteřinách brzdím po třetí, tak brzdový pedál je úplně tvrdý a nedá se brzdit. Máte někdo s tímto zkušenosti, můžete mi někdo poradit, může to být vývěva? Předem díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Ano, už to má vyřešený :D , odcházely mi podtlakové hadičky stářím, když praskla, vyměnil jsem ji a praskla už další, tak jsem je všechny vyměnil a byl klid, jsou tam velké tlaky a jedna hadička vede z turba.

Za měsíc jsem měl ten stejný problém a musel jsem vyměnit kolínko mezi posilovačem a vývěvou, byla tam malinká prasklina, neslo to skoro vidět, od té doby mám klid. Hadičky stály asi 300,- Kč a to kolínko originál asi 650,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, včera jsem prochazel e-shopy s autodily a našel jsem na www.autorykl.cz podtlakové hadičky dva typy, určené pro superba v metraži. jen ta cena mi přijde drsná. Nevíte nahodou kolik je potřeba cca m na kompletní výměnu? Kdybych to chtel pro pořádek vyměnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...