Přejít na obsah

VAGCOM - kódování komfortnu 46


Zdena_VM

Doporučené příspěvky

Prosím o radu - chtěl jsem přes VAGCOM nastavit automatické zamknutí dveří při rozjezdu, ale VAGCOM se mi nechce spojit s jednotkou 46 - Komfortní systém. S ostatními jednotkami se mi spojí. Mám Octavii III RS, v max. výbavě ... nevíte, kde by mohl být háček? VAGCOM je oficiální, aktualizoval jsem na verzi 10.6.1; Bez probléml jsem např. odemkl servisní menu v Columbusu, do 09 - Centrální elektronika se také dostanu, ale tam vlastně není s tímhle autem co nastavovat, potřebné věci jsou již z fabriky aktivovány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No věc číslo jedna je, že Octavia III neexistuje, je jen Octavia I, Octavia II a obě mají své facelifty. :)

A dále - mám takový pocit, že jednotka 46 už u tvého auta vůbec není, vše se nastavuje v jednotce 9 (centrální elektrika) buď Adaptacemi, nebo dlouhým kódováním. V dlouhém kódování myslím hned v prvním Byte je Auto-Lock, ale pokud máš oficiální VCDS, tak máš i labely pro dlouhé kódování a někde to tam najdeš. :) Vycházím z elektroniky Fabie II FL, která by měla mít hodně podobnou strukturu.

Ať se práce daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK - tak já projdu ještě jednou to 9-ku. Procházel jsem jen to hlavní dle návodu. Ofiko VCDS to samozřejmě je, labely jsem tam natáhnul - jen návod kde co najdu mám z netu asi pro verzi před FL - nešel jsem všemi byte postupně. Jasně že je to II FL, ale všude se to zjednodušeně píše III, tak jsem v tom pokračoval. ;) Díky za radu! :palec2:

Editováno: , autor: Zdena_VM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK - tak já projdu ještě jednou to 9-ku. Procházel jsem jen to hlavní dle návodu. Ofiko VCDS to samozřejmě je, labely jsem tam natáhnul - jen návod kde co najdu mám z netu asi pro verzi před FL - nešel jsem všemi byte postupně. Jasně že je to II FL, ale všude se to zjednodušeně píše III, tak jsem v tom pokračoval. ;) Díky za radu! :palec2:

muzes mi poradit jak jsi natahnul ty labely? ja mam taky origo kabel, SW mam taky 10.x.x ale vubec jsem netusil ze se k tomu daj jeste natahnout labely, poradis jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď to nemám před sebou, ale v LCODE je možnost je natáhnout ... labely najdeš v adresáři kam jsi instaloval VAGCOM ... je tam adresář label a zvolil jsem, tuším 30-bit :-) XPL jsou české, LBL anglické. Jakmile natáhneš, doplní se popisky k jednotlivým bitům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...