Přejít na obsah

repro+dalsi otazky


Doporučené příspěvky

cus lidi potreboval bych par rad jsem nove majitelem FABIE rv.2001 74KW ale mam par otazek ohledne mokreho tapecu dole v kasliku a pod nim v zadnich dverich prvni co me napadlo objet to silikonem coz by melo stacit jestli ne tak me opravte dalsi vec je ze v zadnich levych dverich chybi vejskovy reproduktor ma smytou samolepku tak nevim jakej presne koupit aby byl ten samej a sel zacvaknout . potom by me zajimalo jak ste vyresili zadni repracky protoze mista je tam malo a tenhle sumivej vykon se mi nelibi :) a do plata diry delat nechci . kdyz sem rozebral tapec prednich dveri tak v pohode ale kdyz sem vyndal repro (origo) tak byl jeme mokrej magnet ?! asi od okynka tak bych to neresil ale zajima me co by jste mi poradily jaky tam mam dat novy reproduktory a jaky vymezovaci podlozky tam dat radio mam sony CDX-GT620U zajimalo by me jak vetsina zvas polepuje vnitrky dveri takovou tou lepici folii na vytlumeni ? kcemu presne to je jestli to zvysi basy ? dalsi problem je ten ze v zadnim steraci mi asi chybi koncovka na odstrikovaci kdyz zmacknu strikani tak znej jen tecve dolu :( tak by me zajimalo zase nake cislo co presne koupit. dale si chci jeste poridit kabel k palubnimu PC abych vedel kdyz se neco rozsviti co presne to je ale potreboval bych to jak na fabii tak na superba koukal sem na AUKRO ze se pohybuji kolem 500,- ale nevim jaky presne nemam vtom zkusenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znova sem prosel forum ale nikde sem nenasel jakou muzou mit reproduktory maximalni hloubku a jake jsou nejlepsi nikde sem nenasel jakej presne mam koupit vejskac jaky nejlepsi repro dat dozadu a posledni vec ten ostrikovac co tam dat nevim :( pls help jo a je nutny kdyz chci mit vepredu jen stredy ve dverich davat vyhybku ?

jeste jedna vec me napadla k autu jsem dostal jeste jeden vystrelovac klic uplne novej vyfrezovanej podle toho staryho jedina vada je ze klic odemika asi tak jednou z 20ti pokusu baterka je tam nova . cim by to mohlo byt ? slysel sem ze se klic musi nak zesynchronizovat s jednotkou v aute

Editováno: , autor: Pavluša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No tak já se taky rozhodl se podívat a kouknul jsem tedy pod zadní dveře (n aty vejškový) a pak do toho kufru. Takže zjištění bylo, že budu muset táhnout kabeláž - takže vlastně začít od rádia - teda pokud nechci stereo ( jen L + P). Jinak díky, jsem myslel, že by tam od Škodovky už mohlo dopředu něco být. ale díky :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty chces i do zadnich dveri vysky? No teda to si uzijes s natahovanim dratu :) ja daval jen do kufru 10cm .. 3 pasmove repro a vepredu mam klasiku od skody s vyskama .. muzu ti rict ze to byla fuska natahnout draty z kufru az k radiu a k tomu jeste ty chces pres dvere no hodne stesti:) Ale jestli jsi v zadu jeste nemel repro bude to pro tebe super :) Aspon ja jsem hodne mile prekvapen :) Je to super s tema zadnima :) Hodne stesti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobrá - hele odtoho to tu forum je. lol Takže asi raději začnu s těma zadníma. Uvidím, jak to pujde - zesa jako levej nejsem :) to nemyslím nějak ve zlém :rolleyes: ale díky za radu, taky se těším až zvuk pujde zezadu

Editováno: , autor: Šípek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udelej si to jak chces jestli nejsi levej tak to zvladnes s naradim jaky na to je za 4 hodinky .. staci oddelat par plastu a vytahnout spolujezdcovu sedacku predni..sklopit zadni sedadla a tak jsem to delal ja s bratrancem:) a ty dvere no to nevim jak ty vyskove ve dverich sory .. snad ti nekdo poradi ale neboj se toho ten zvuk za to stoji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udelej si to jak chces jestli nejsi levej tak to zvladnes s naradim jaky na to je za 4 hodinky .. staci oddelat par plastu a vytahnout spolujezdcovu sedacku predni..sklopit zadni sedadla a tak jsem to delal ja s bratrancem:) a ty dvere no to nevim jak ty vyskove ve dverich sory .. snad ti nekdo poradi ale neboj se toho ten zvuk za to stoji ;)

Pri montazi kabelaze pre repra netreba vyberat sedacku spolujazdca.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím ...

Mám jednu otázku k predným repro vo Fabii, no a nechcem zakladať novú tému....

Chcel by som dať dopredu koaxiálne repro (http://www.alza.cz/alpine-sxe-1725s-d110039.htm#popis), no neviem či k nim môžem použiť

sériové výškove reproduktory....

Nebude to robiť nejaké problémy, ak dám iba koaxiálne a použijem sériové výšky?? Či je lepšie kúpiť rovno tie komponentné???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...v použití není problém...výšky se připojí paralelně na koaxiály....pomocí tohoto konektoru....

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/52-1-ISO-redukce/186-2-kabelove-redukce/5/411-konektor-repro-Skoda-Fabia-VW

...připojíš koaxiál na původní kabeláž od autorádia.Tady je spíš otázka ceny reproduktoru než dilema komponentní vs koaxiální.Vzhledem k ceně toho koaxiálu z odkazu bych asi volil komponentní repro.Používám tyto...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/40-1-Reproduktory/199-3-komponentni/5/620-Autotek-A6-2C

...k nim budeš potřebovat i novou plastovou redukci...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/52-1-ISO-redukce/185-2-pro-reproduktory-16cm/5/313-redukce-Fabia

...výškový pasuje místo OEM výškového takže bez jakýchkoli úprav..Můžeš ale i použít jen středobas k výměně....

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/40-1-Reproduktory/205-3-16cm/5/1565-GMS-1765N

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím.

Hledám tady na fóru info ohledně zadních repro pro fabii 1 combi. Mam clasica takže bez repro. Doma mam reproduktory které tam pasuji. Chtěl bych se zeptat jestli nevíte kde končí kabely k zadním repro. Z ISO konektoru vedou někam, ale zatím jesm nepřišel na to kam. Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...