Přejít na obsah

18ti palcová (litá) kola


AlesioP

Doporučené příspěvky

Na tom obr. má právě už dost velké "A" čka . Což se někomu může líbit , já to považuju , za blbost. Je to dobré akorát dokurvit ty disky . Decentní A se mi líbí , ale tohle je už moc .  Měl jsem 225/35 /19"   A to už odhalovalo na 8,5" disku dost ráfek , dal jsem tedy 235/35  a je to akorát a hezké .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam, ze neco chapes spatne, jen to kazdy chapete jinak. (Ja bych balony teda chapal stejne jako ty, Petas-RS.) Nevim, jak se rika tomu druhemu stavu, ty tvrdis ze do A. A rastamax ma tyto pojmy prohozene. Snad uz chapes,co se snazim rict. On nema obavu z balonu, ale z Acek. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,asi tak, nic se nevyrovná osobní zkušenosti, tak nejlíp bude kdy si na to teda přijde sám :)

Ale na to, jaké pneumatiky použít na který rozm. disků, popřípadě zn.auta exist. tabulky s dop. rozměry pneu.Stačí se na to podívat a pokud by chtěl i něco mimo to, tak stačí se jen pohybovat okolo těch doporučených rozměrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze to tu bolo pochopene nejak zle, preto kratke zhrnutie:

 

"A" tvori pneumatika na disku sirsom ako je samotna pnumatika. A to sa dosiahne napriklad gumou 215/40 na 8,5-9" sirokom disku.

"Balon" znamena masa gumy pretrcajuca cez disk - siroka (vacsinou aj vysokoprofilova guma) na uzkom disku. Napr. 225 na disku sirokom 6".

 

BTW: sam som mal 7x17" a pneu 225/45 R17 a vymenil som ich za uzsie 205/50 aby to nebolo take "balonovite" :)

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím vespolek, mám OIIRS TSI a origo 18" teď chci dát jiné disky ale jde také o 7,5x18" jen ET je tentokrát 35, bude to v cajku? Co jsem tady tak početl, tak by to mělo sedět v pohodě.
Jinak jsem vážil origo Zenith 18" a jeden disk má cca 12,5kg tenhle nový má cca 8kg tak jsem zvědavej na rozdíl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mám čerstvě zapsané originál zenithy 18" do techničáku. OCT II 2.0tdi 103kw. Tak kdyby chtěl někdo taky zapsat není problém, vím jak na to napište mi do SZ. Platí jak na Zenithy tak Neptuny 18". Nehrozilo by vám, že pokud to do vás někdo našije, tak to nepůjde za vámi.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš přirozena reakce na ten hnůj kolem aut;-)

Nemám už věk, ani chuť jednat s takovými v rukavičkách.

Popsaných 19 stránek proc nemůžeš mít poradny kola na octavii, byť si v limitu.

Zrušit havarijní. Dát si na auto co se mi líbi a ještě je ve světe pojem a jezdit s hlavou na krku.

A s..t na českou uredni debilitu.

To je hodin co strávíme okolo takových blbosti, když se tu prodává kdejaký no-name:-)

Editováno: , autor: giorgio.v75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

chci se zeptat jaké máte odzkoušené optimální huštění pneu na RS II facelift (2.0TDI) na pneumatikách 225/40 r18. Měl jsem Continental Sportcontact 2 foukal jsem podle víčka

a na předku mi pneumatiky zmizely po cca 12tis. km. pneu byly rovnoměrně sjeté... zadní pneu v pohodě tam je necelych 6mm. Díky za vaše zkušenosti.. :kol-31:

OCT II RS FL combi 125kW

Editováno: , autor: Jirzi - R1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...