Přejít na obsah

18ti palcová (litá) kola


AlesioP

Doporučené příspěvky

Mam 105 tis najazdene a škripe to už pekne, aj pri 17kach to škripalo, skôr som myslel ze pri 18kach cítim diery viac

Neviem čo s tým škripanim, niekdo z vás to už vyriešil, je to zvuk z plastov a diel co idu pod strechu, skor asi strešnu izolaciu vymenit hmm neviem...ale asi to je choroba RS s tuhym podvozkom, nie len sam to mám

Mne to drnci v okoli radia a obcas nad pravymi zadnymi dverami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
:help: Ahojte mám dosť veľkú dilemu...:help: Mam Octaviu II FL, 1,8 TSI a mám vyhliadnuté alu disky 18" 8,5J ET 35. Bojím sa toho či sa mi tam zmestia vzhľadom na tu šírku disku (8,5J) a relatívne malé ET. Má tu niekto skúsenosti s takýmto rozmerom? Prosím poraďte mi niekto. Dakujem. Editováno: , autor: kompakt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

škoda že už je někdo nemá na oktávce abych se nato mohl mrknout... Chtěl bych je tam dát ale nechci dávat další peníze za snížení podvozku.. myslel jsem že to je ready?! oktávia RS má o kolik snížený podvozek oproti klasice? na RS vypadají skvěle tak nevím nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Potřeboval bych poradit, uvažuju že dám na svou OII Combi r.v. 2007 18" kola, ale nevím jaké. Nyní tam mám 17" Pegasus, je to moc pěkný, ale chtěl bych vyzkoušet něco novýho a většího. Nejvíc se mi líbí takový typy jako jsou kola Pegasus, 5ti paprsková a mohutná. Nejradši bych nějaký originál škoda, ale tam žádný takovýhle podobný v 18" nejsou. Docela se mi líbí ty z novýho RS s názvem Neptune, ale v reálu jsem je ještě neviděl, jenom na fotkách a to neni ono. Rád bych, aby jste mi nějaký navrhli, předem ale upozorňuju že nechci žádný číny, i když budou pěkný na pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na své OII combi začínal s 16" disky s názvem Lyra, to jsou úplně stejný disky, akorát je jinej název a rozměr a těch jsem se zbavil a šel do 17" Pegasus, protože se mi líbí jejich design. Takže tyhle bych nebral, to už spíš ty z faceliftovaný RS s názvem Neptune, ale na fotkách mi přijdou takový slabý, ne moc mohutný oproti mým Pegasům. Naživo jsem je ještě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim pánové a dámy,

chci se zeptat, O II 1,9 TDI při rozměrech 8,5x18 ET 35, skousne to vůbec a při jakejch rozměrech pneu? Nechce se mi hrabat do blatníků... Má někdo zkušenost s timhle rozměrem disků bez úpravy? Na webu udávaj, že při gumách 215/40 R18 by to mělo jít bez úpravy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...