Přejít na obsah

Konfigurace radia Blues


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím. Pokud Vám nenaběhne Aux po 2. stlačení tlačítka CD tak máte špatný software. V servisu Vám to opraví. Měl jsem to samé. Jinak po zkušenostech bych Blues nejradši vyhodil, ale někomu na hlavu.

Toto rádio je fakt bídné co se týká příjmu signálu.

I po městě hrají stanice mono a mimo město o tom ani nemluvím.

Z CD to hraje OK. Nejde mi na rozum, že někdo si riskuje pověst jako je Škoda s rádiem s takhle mizernou citlivostí.

Budu rád, když mi odpovíte co si o Blues myslíte.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Bohužel musím souhlasit autoradio má opravdu mizernou citlivost já posllouchám většinou čr1 která má dost silný signál a radio dost často vypadává. Auto mám teprve dva měsice a jsem sním nad míru spokojen ale vada na kráse je to radio ptoto vážně uvažuji o výměně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Pokud Vám nenaběhne Aux po 2. stlačení tlačítka CD tak máte špatný software. V servisu Vám to opraví.

Mam podobny problem, po druhom stlaceni CD jednoducho nic neurobi. V mojej vybave Octavia Tour, tam Aux zrejme zablokovali zamerne. Viem si ho tam zozadu zapojit sam, no potrebujem odblokovat SW samotneho radia. Myslite, ze mi to spravia v autorizovanom servise, ci dokonca v ramci zaruky? Resp. mate nejake tipy na servis?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Mám dotaz , v O2 Tour mám toto rádio a 8 reproduktorov , kvalitu zvuku hodnotiť nejdem , ani príjem , väčšinou idem CD a to mi vyhovuje , nie som do toho žiadny fajnšmeker . Mám ale CD zo svojím výberom skladieb napálené , a proste na niektorú pesničku príde , snaží sa ju načítať ale neprehrá ju a ide ďalej , zrovna sú to tie najlepšie pesničky . Neviete poradiť kde môže byť chyba alebo nemá niekto skúsenosť? ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...