Přejít na obsah

Hadice sání - správný název


Sabian

Doporučené příspěvky

ahoj, chcem sa len spýtať, ako sa volá táto hadica na fotkách, stratil som ten vrchný dekel s nasávaním vzduchu a kvoli tomu má vraj motor vyššiu spotrebu, potrebujem zistiť len názov tejto časti, aby som ho mohol niekde zohnať....ďakujempost-62472-0-82665400-1299585920_thumb.j

"Banálna otázka" a tomu odpovídající stupidní název vlákna! - "Pomoc"

To je to, co by ses dočetl v pravidlech, kdyby jsi je četl.

ano, je mi to jasne, ospravedlnujem sa, ale na druhej strane: ako by si sa na to ty spytal, keby nevies, ako sa to vola, ved o to mi slo, ze jaky to ma nazov, aby som si to mohol niekde na nete zohnat, zatial mi tu nik neporadil, iba lucky.jack, aj to zacal dost vysmesnym postojom, a ty, kedze ma vies editovat, mohol si mi teda ten nadpis a popis zmenit a nie len vyuzit editaciu na frajerenie, aj ty vies len z praxe, co sa tu moze a co nie, mam strach, ze si citas bezne pravidla pri kazdej registracii, uz som sa ospravedlnil, dvakrat, na co je vlastne toto forum??? zatial ma tu kazdy len buzeruje!!!!pisal som, ze som tu prvy krat, a asi aj posledny, ziadna prijemna skusenost tato stranka :(

Editováno: , autor: Sabian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...