Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

Ubytování bych tak nehrotil, kdo bude chtít zůstat, tak si to zajistí sám, místo pobytu srazu každý zná. Já vezmu nějaké pícháky na buřty, obyč dřívka z hornbachu, možná, když to seženu, nějaké papírové tácky a kelímky na lihoviny. Jak znám tyhle akce, tak každý přiveze dříví, chlast, jjídlo, ale potom se zjistí, že ty buřty nemáme na co píchnout... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příteli WalkerT, mám takový dojem, že většina majitelů Yetiho si na sraz veze manželku/přítelkyni, tak vyhrožovat „pichlavým vybavením“ je docela od věci, ale v jednom máš možná pravdu. Po ránu by opravdu mohlo být někomu špatně, tak já sebou raději vezmu i nějaké to pivo v plechu. Jako ranní vyprošťovák se možná bude hodit……

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rozhodně nebylo vyhrožování a v tomto kontextu to zdaleka nebylo nikterak pichlavě myšleno :p , možná bychom mohli pro přítelkyně a manželky popřemýšlet nad nějakým večerním programem, vzájemné povídání o tom, jakej je ten jejich blázen do toho blbýho Yetiho a ji teď začal zanedbávat je sic na chvíli zabaví, ale dlouho jim to asi nevydrží :) No a taky mě napadá, že možná by nebylo od věci dát jim předem nějaké ty úkoly, jako třeba upéct sebou něco dobrého k ranní kávě nebo tak cože ??? lol Pak by mohly hodnotit a posuzovat i něco jiného než ty své pomatence ...

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ,

jenom jedna taková momentka .......

.....dne 6.5.2011 jde do výroby můj vůz červený yetík 1,2tsi ......výroba vozu trvá max.24h , 7.5.2011 jde na testy a 9.5.2011 export směr Opava a toho 11.5.2011 by měl být připraven k převzetí lol .

Tak kdyby jste tam na lince někde viděli červeného bez bočních černých lišt na dveřích tak ten by měl být můj ;)

.........příští sraz již pojedu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a proč by ses tedy nemohl přijet podívat na svého Yetíka přímo do výroby ? Já bych si tedy takovou příležitost ujít nenechal a na své auto pokud bych měl třeba jen teoretickou šanci jej někde ve výrobě na lince vidět bych se podívat jel a rozhodně myslím, že není problém aby ses srazu účastnil i jako čekatel i kdybys na něj přijel třeba Trabantem ;) Nebo se dohodni třeba s Moravákem13, který přes Opavu pojede a ten by Tě možná mohl vzít sebou (jede sám) abys dopředu načerpal spóóóóóóustu chytrostí a zkušeností od ostatních při ohni - no ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně se mi o poslední dvě volná místa na exkurzi ve skupině Y2 přihlásil Heki, který se původně hlásil mezi prvními a netušil, že nakonec bude mít možnost přijet, takže exkurze má naplněnou kapacitu 40 osob a tam vyhlašuji STOP stav ;) Další zájemci o sraz a posezení u ohně v kempu kde doladíme plán na sobotu se mohou hlásit dál, do kempu ATC Rozkoš se nás vejde dost a dost lol Pokud si budete chtít zarezervovat chatku, nebo jiný typ ubytování pak se orientujte podle mapky části kempu, ve které budeme ubytováni. Zatím tedy je přihlášeno 23 krasavců Škoda Yeti, jejichž posádky tvoří 40 nadšených osob, pro přehlednost také znovu přidávám průběžně aktualizovanou tabulku ze strany 5. Bohužel nám už 5 původně přihlášených muselo svou účast z rozličných důvodů zrušit, těšíme se tedy příště kolegové ...

post-58894-0-17400000-1303143505_thumb.j

post-58894-0-34913200-1304574475_thumb.j

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně se mi o poslední dvě volná místa na exkurzi ve skupině Y2 přihlásil Heki, který se původně hlásil mezi prvními a netušil, že nakonec bude mít možnost přijet, takže exkurze má naplněnou kapacitu 40 osob a tam vyhlašuji STOP stav ;) Další zájemci o sraz a posezení u ohně v kempu kde doladíme plán na sobotu se mohou hlásit dál, do kempu ATC Rozkoš se nás vejde dost a dost lol Pokud si budete chtít zarezervovat chatku, nebo jiný typ ubytování pak se orientujte podle mapky části kempu, ve které budeme ubytováni.

Zatím tedy je přihlášeno 24 krasavců Škoda Yeti, jejichž posádky tvoří 40 nadšených osob, pro přehlednost také znovu přidávám průběžně aktualizovanou tabulku ze strany 5.

Děkuji Tomovi, že mne ještě zařadil do exkurze i přes moje původní nepříznivé limity! Moc se na vás všechny těším a začínám vše, co jsem již odepsal, znovu prožívat. Domluvím ubytování a s Tygříkem a Artigasem dojednáváme společnou spanilou jízdu tří yetisek na místo srazu z Olomóca. Beru masisko, dobré víno a pár švestek v láhvi. Nějaké ty klacky na pečení my skauti máme po ruce vždycky! Ještě jednou díky Walkerovi za operativní řešení. Na parkovišti přrd Kvasinami bych si bez něho i poplakal. Dostane zvláštní dárek - protože si ho zaslouží oíd nás všch!!! -_-:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a proč by ses tedy nemohl přijet podívat na svého Yetíka přímo do výroby ? Já bych si tedy takovou příležitost ujít nenechal a na své auto pokud bych měl třeba jen teoretickou šanci jej někde ve výrobě na lince vidět bych se podívat jel a rozhodně myslím, že není problém aby ses srazu účastnil i jako čekatel i kdybys na něj přijel třeba Trabantem ;) Nebo se dohodni třeba s Moravákem13, který přes Opavu pojede a ten by Tě možná mohl vzít sebou (jede sám) abys dopředu načerpal spóóóóóóustu chytrostí a zkušeností od ostatních při ohni - no ne ?

:) Pravda , no škoda že jsem o tom sraze nevěděl dříve :feve: Taky jsem neplánoval že budu mít Yetíka :smich: Stejně se tam těžko bude moc dát fotit, ale aspoň to vidět , to je velký zážitek :palec2: Ale už je stop stav na prohlídku takže i tak .......ano to posezení u ohníčku a načerpání informací by přišlo určo vhod, pravda ............jak říkám, příště :-) Budu se těšit na Vaše postřehy, komenty, fotky.........díky......

A nebo se semnou počítá i na exkurzi ? Sakra toho 6.5 je přeci jen daleko a pokud by to i šlo jít na exkurzi a pak na čundr, tak bych to i zkusil zařídit. Stačí říct, že je místo na exkurzi ááááááá..budu se snažit dojet.....díky pořadatelům za info :)

Editováno: , autor: Michal B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Michale, trochu se nám to teď zkomplikovalo, mrzí mě to, ale Ty jsi byl na vážkách zda ano či ne a exkurze je teď aktuálně obsazená. Může se ale stát, že do toho (což samo nikomu nepřeji) něco vleze a tak pokud dovolíš Tě budu vést jako prvního náhradníka a pokud by došlo k uvolnění některého místa na prohlídku tak je automaticky Tvé, co Ty na to ??? ;) Pošli mi přes SZ na sebe tel. číslo abych Tě mohl obratem informovat pokud by se tak stalo. Jinak nevím jak to celé vyřešit, žádné navýšení kapacity mi vedení Kvasin bohužel nepovolí.

Jinak máš pravdu, že se v závodě nefotí, tady v MB se to v sobotu na dni otevřených dveří dost porušovalo a ochrana závodu to musela v tom davu lidí nechtěně tolerovat, ale při naší exkurzi bych se tam pak vůči panu průvodci, který to musí hlídat jen velmi nerad s někým dohadoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja prave asi uz 4 dny uvazuju, ze bych se odhlasil, protoze budem resit veci s bydlenim a budu toho mit moc, takze pokud je tu zajemce, rad mu sve misto na prohlidce prenecham . . .

Beru všemi deseti ...... jen musím vykutit nějak cestu tam a zpět :) ale to už je maličkost ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám od Mylyse potvrzeno, že se z rodinných důvodů nebude moci zúčastnit srazu a tak Michal B nastupuje na jeho místo v Y2, takže si Michale zařiď cestu buď ve své režii nebo třeba domluvou s Moravákem13 přes SZ a mezi 18:00 a 18:30 ať jsi připraven v Kvasinách u hlavní brány :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...