Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

No, vidím, chlapci, že jste to s tím leštěním úplně nepochopili. Samozřejmě, že leštit a blýskat je nutné - proto jsem si yetisko koupil, ale aby bylo co leštit a blýskat, musí se prostě do bahna! Sud leštěnky je naprosto normální, nechápu, co vás na tom udivuje. Já už jsem se proleštil až na plech, tak vozím ještě lak a stříkací pistoli. Terénní vložku tedy beru všema deseti! :kol-36:

Heki, já myslel, že je to všem jasný, že pokud je auto naleštěný v garáži, je stále naleštěný a není dále co leštit, proto je nutné, například jako včera, jet za Tygříkem přes celý Olomouc za tebou, nechat se od jeho auta náležitě zacákat ( kdy už si pořídí ty zástěrky ), u tebe zlikvidovat kopu nachystaných řízků ( mimochodem velice dobrých) a pár nealko piv a před půlnocí upalovat domů, kde pak mohu s velikým nadšením roztáhnout své nádobíčko a ještě před spánkem si trošku zacvičit se smetáčkem, hadrou a tak... To se pak krásně usíná...

Takže terénní vložku beru, ale domů jedu až v neděli, až bude Tulát čistý!!!!

Jo a Tygřík pojede do terénu též, Heki mi pomůže ho tam zahnat. andílek

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj válečná porada před akcí byla super a Heki zaslouží pochvalu před nastoupenou jednotkou. :palec2: Jasně, že do terénu jedu. ;) Vše jsem pochopil. Nejen, že mi budete cestou ujíždět, protože mám nejslabší motorizaci, ale ještě potřebujete někoho, kdo zapadne a bude nejhorší. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heki, asi mě zabiješ… možná nejen ty!

Tak si představ, že dnes kolem 19hod u Hornbachu v Ol skoro vedle mě zaparkoval červený Yeti. Já ve snaze majitele nalákat na sraz Yeti mu napsal za okno vzkaz s odkazem na www stránky, ale jak nyní zjišťuji, napsal jsem to blbě, takže dotyčný majitel Yetiho nás nejspíše nenajde. Mohly z Olomouce jet tři krásné,červené autička a další neméně hezké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v zhledem k dosud téměř stoprocentně kladné reakci (souhlasí 6 ze 7mi, sedmý se nevyjádřil) na svezení se v Dobřanech je s AMK Dobřany vše domluveno a máme tam "okno" v sobotu od 13:00 do 14:00 za cenu 50,- Kč za auto. Všechno ostatní domluvíme raději hned z kraje v pátek večer až se usadíme kolem ohně, styl a rychlost jízdy je dána místními podmínkami a nikdo si myslím nebude chtít rozbít nebo kameny otřískat auto, takže to všechno probereme, pokud by nepřálo počasí a nějak moc to namoklo tak to zrušíme.

Tabulku na straně 6 udržuji stále aktuální ...

Přikládám první předpověď počasí, vypadá to, že do čtvrtka nám tam bude trochu pršet, od pátku do soboty to není žádný hic, ale polojasno je dobré takže by to mohlo klapnout ;)

post-58894-0-64450600-1304331441_thumb.j

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v zhledem k dosud téměř stoprocentně kladné reakci (souhlasí 6 ze 7mi, sedmý se nevyjádřil) na svezení se v Dobřanech je s AMK Dobřany vše domluveno a máme tam "okno" v sobotu od 13:00 do 14:00 za cenu 50,- Kč za auto. Všechno ostatní domluvíme raději hned z kraje v pátek večer až se usadíme kolem ohně, styl a rychlost jízdy je dána místními podmínkami a nikdo si myslím nebude chtít rozbít nebo kameny otřískat auto, takže to všechno probereme, pokud by nepřálo počasí a nějak moc to namoklo tak to zrušíme.

Tabulku na straně 6 udržuji stále aktuální ...

Tome, jsi prostě JEDNIČKA!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme byl obhlédnout kde se po vysilujícím natřásání kostí najíme. V okolí není moc možností kam by se naskládalo cca 20 Yetíků a 40 hladovejch krků.

Po vyřazovací okruhu po možných restauracích padla volba na restauraci U Zelingerů v Dobrušce na náměstí , kde máme v sobotu od 15 hod zamluvenej salonek. Dali jsme si tam testovací večeři, jídlo bylo dobrý.

Aby nás v rozumném čase obsloužili, je domluveno, že ve čtvrtek nahlásíme max 3 jídla, které pro nás připraví.

Zde je výběr z jejich široké nabídky:

1.) Farmářský steak z krkovice (anglická slanina, vejce / 200g / 130 Kč)

2.) Smažený kuřecí řízek s překvapením (šunka, niva, trojobal / 150g / 99 Kč)

3.) Vepřový plátek s bylinkami a slaninou (150g / 99 Kč)

Jako příloha asi většinou Hranolky (29 Kč) nebo Americké brambory (32). V nabídce jsou samozřejmě i Vařené brambory (25 Kč).

Je potřeba aby jste nejpozději ve středu napsali jaké jídlo si dáte! Já si například dám 1A !

Předpokládám že žádnej Yeti není býložravec, ale kdyby se mezi nám přeci jen nějakej vegetarián našel, tak dejte vědět.

Editováno: , autor: jitep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo ještě neví na co bude mít hlad ??? Nerozhodnost vládne světem, tak já to tedy za mne a mou ženu začnu, pro nás tedy prosím 1A a 2A , díky Jirko za Tvou bezvadnou invenci a velkou pomoc s organizací :palec2:

Počasíčko se nám sice maličko kazí, ale mám to objednané a polojasno a teploty kolem 15 až 20 °C jsou myslím přijatelné, večer se zahřejeme u ohně či třeba při nějaké společné aktivitě, no uznejte sami, lepší počasí jsme si nemohli v tomto období přát ;) Večer v kempu ale bude bohužel asi chladněji, nezapomeňte si teplejší doplňky a kdo může vemte sebou trochu dřeva ať si máme čím zatopit.

Dobřany jsou na nás připraveny, čeká nás tam krásná klopená zatáčka, trať sice byla oproti rokům kdy jsme tam pořádali amatérský autocross trochu zkrácena, ale s pořadateli jsem dohodl jistě akceptovatelný způsob našeho vyžití a krásná krajina kolem vybízí k focení a natáčení na srazové video, má tedy někdo chuť se ujmout role kameramana ? Nemějte prosím obavy a kdo disponuje nějakou HD kamerkou nebo něčím podobným tak ji vemte, to co natočíte sestříháme a budeme na náš sraz mít doufám pěknou vzpomínku. Nebude to ani mokré, ani to nebude moc prášit, trať v Dobřanech je hlinito-písčitá, takže tu trochu dešťové vody jistě optimálně vstřebá a my si to tam jistě užijeme dosyta.kol11

Do programu se nám zřejmě připlete i hokej našich na MS od 20:15, ale to myslím zvládneme :kol-68:

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mně velká smůla, chlapi. Když se člověk na něco moc těší, tak to většinou nedopadne. V pátek nepřijedu, nedostal jsem volno z práce. Tím uvolňuji místo někomu dalšímu. Ať se Vám to vydaří. Budu se těšit na reakce z návštěvy v závodě a na fotky ze srazu Yetíků. Čus Moravák13

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že nic není tak jistého jako změna a je škoda Moraváčku, že Tě zlý zaměstnavatel bohužel nepustí, Tvé místo ve skupině Y2 tedy zaujme CZMaario s Yetim v závodní úpravě (posílám mu SZ) a na Tebe se teda těšíme příště, protože už teď je jisté, že příště to zase bude ;)

Ale kemp je na Rozkoši opravdu rozlehlý, takže kdo se na náš sraz hlásí další ?

PS: AKTUALIZACE SEZNAMU NA STRANĚ 6 JE SNAD SAMOZŘEJMOSTÍ :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím .... :skoda:

tak včera došel můj vyvolený :t foto přímo po výrobě bez make-up ( poklice....atd) .........výroba byla již v pátek a v sobotu byl vyexpedován ze závodu a v pondělí ráno vyjel z Kvasin. No je pěkně zasypaný od pylu, kdoví kde v tu sobotu a neděli stál :o

Dneska jdu platit :huh: a středa/čtvrtek převzetí .........takže sraz bych stihl ale přítelkyně už rozplánovala víkend :wallbash:

Budu se těšit na foto a info ze srazu , příště již pojedu.

Jinak v sekci Můj Yeti si dovolím založit vlákno :kol-47:

post-37154-0-55232000-1304396718_thumb.j

post-37154-0-24890800-1304396760_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: No objednáno 9.3.2011 a do výroby šel 29.4.2011 , Výbava Active a nějaké drobnosti ..... :) Hold o Yetíky je prej enormní zájem . Teďka je vůz na salonu a dodělavaj tam drobnosti co tam mají být ;) Ve čtvrtek / pátek si pro něj pujdu lol

Mi bylo řečeno při objednání , že tak ty 2-3 měsíce si počkám , no nakonec to jsou 2 měsíce :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si rezervoval chatku v kempu ale z jejich strany žádná odezva. Na jejich stránkách v seznamu akcí není sraz yeti ani zanesen, přitom ostatní třeba fordu nebo seatu ano. Na 7. 5. je tam napsána nějaká jiná akce. Bojím,bojím nebude kde spinkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si chatu rezervoval v pátek 15.4. v 7:18, potvrzení mi přišlo pondělí 18.4. v 10:53, takže tam mezitím byl víkend. To že nejsme v seznamu akcí jsem ani nevěděl, ani jsem o zařazení přímo vedení ATC nežádal, předpokládal jsem, že po reakci p.Šnajdra z ATC je toto automatické, ale není třeba mít obavy, potvrzení Ti záhy přijde a v ATC o nás vědí viz. přepis naší korespondence na straně 5 ;)

Tak Tvé obavy byly zcela liché, v programu plánovaných akcí jsme a ne že ne :)

post-58894-0-35580300-1304577889_thumb.j

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že objednávky jídla váznou. Vyjádřete se i ti, kteří případně jíst nebudou, protože zakoupením nadstandardní výbavy a doplňků na Yetíka jim už nezbylo na jídlo. ;) Jako mě :) .

Mimochodem, i já jedu s drahou polovičkou, ačkoliv to z objednávky jídel nevypadá. Říkala, že si dá 2A.

Jak jste na tom se zimníma gumama? Podle dnešního počasí to vypadá, že je budu muset ještě do pátku koupit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...