Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

Omyl hoši, Jitep pro nás má jiná překvápka a to hned několik :p

Terénní vložku jsem plánoval já v rámci spanilé jízdy a tak jsem se právě domluvil na podmínkách s pořadateli Automotoklubu v Dobřanech a Ti by nás v sobotu 7.5.2011 nechali za cca 50,-Kč (aby měli také něco na provoz) na auto svézt se na jejich autokrossové trati, mají to aktuálně upraveno pro Racer Buggy a tak by snad neměl být problém to projet pro všechna naše auta včetně dvoukolek, tedy pokud před tím nějak moc nezaprší.

Měl by o toto za ten poplatek tedy někdo zájem ???

Potřeboval bych pořadatelům dát vědět zda máme zájem cca na začátku příštího týdne, aby s námi mohli či nemuseli počítat ?

(vzdálenost z ACT Česká Skalice - Dobřany v O.h. cca 25 km)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strýčku Bobe, ještě jsi neviděl kam tě, kdo požene a už se bojíš? Já mám také předokolku a rozhodně Tuláka rozmlátit nehodlám, ale flinta se do žita háže, až už to jinak nejde.

Pokud jde o plánovanou terénní vložku v Dobřanech, vidím v tom pro mě jeden malý háček. V pátek večer plánuji nějaké to masenko na ohni + ovoce, takže další den po ránu bych na Tuláka nerad moc dýchal, snad odpoledne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Artigase a Hekiho mám jeden argument proti velkého kalibru: Hoši, jak vás znám, určitě než pojedeme, budete CELÝ TÝDEN, umývat a leštit Yetíky tak, že budu cestou stále oslněn, oči budu mít vyblikané a mé brýle budou stále tmavě zbarvené. To byste chtěli jet zpátky jako čuňata? Nebo snad po zbytek soboty umývat a leštit? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigasi háček v tom nebude, s AMK Dobřany jsem předjednal čas kolem a spíš těsně po poledni, takže i ta trocha ovoce co večer vypijeme se do té doby už stačí vstřebat :p

Jedině, že by někteří leštěnkáři opravdu měli obavy, že jejich Yeti prostě nesmí čuchnout ke hlíně a pak je to jejich problém, ta nabídka tady je a já tedy dosud žiji v domnění, no spíš v přesvědčení, že Yetiho mám proto, že si dokáže podle potřeby poradit i s lehčím terénem a s tím jsem ho kupoval a čas od času toho využívám a také proto že umí dopravit svou posádku tam, kam by Oktávka nedojela je pro mne jeho přednost, ale záleží na každém z Vás jak se k této nabídce svezení se jinde než jen po asfaltu postaví a tak se domluvte ať to můžu napevno domluvit nebo to zrušit, podle mne by to ale byla škoda, zvládnou to i čtyřletí jezdci Racer Buggy a ti mají také hnanou jen jednu nápravu tak jako 3/4 z nás ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že přijedu s vyblejskaným Yetíkem, ale ten terén se musí prostě vyzkoušet!

Jak jinak zjistíme kde končí možnosti dvoukolek a začínají výhody čtyřkolek?

Takhle to má na srazu Yetíků vypadat! http://www.skoda-club.net/video/skoda-yeti-as-it-was-6326

Bejt to na sněhu jako na tom videu tak by bylo po problémech, ale v té době možná v Dobřanech spěj zimním spánkem :)

Hromadné focení (.... tak a jedno z překvápek je venku) musí bejt dopoledne, než tam vyrazíme!

Jinak na fotkách budou jen zabahněné koule.

Při té příležitosti jeden provozní dotaz: Vezme někdo kameru? Samozřejmě s NABITEJMA baterkama !

O focení se postarám sám. Kromě klasického focení bude i jedna specialitka (to asi bude to slibované překvápko ;) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny :)

dle včerejšího rozhovoru s prodejcem, jde můj Yeti do výroby již 2.5.2011 - v pátek 6.5.2011 bude vůz v odpoledních hodinách připraven p převzetí zákazníkem. :palec2:

Tímto bych se chtěl omluvit ze srazu a exkurze.

Svoje místo v exkurzi přenechávám jitepovi.

Budu se těšit na Vaše videa, fotky, postřehy ze srazu a příště již pojedu svým Yetim.

Díky a užijte si to tam.

Určitě sem hodím fotky svého krasavce ........ lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny :)

........ v pátek 6.5.2011 bude vůz v odpoledních hodinách připraven p převzetí zákazníkem. :palec2:

Tímto bych se chtěl omluvit ze srazu a exkurze.

Svoje místo v exkurzi přenechávám jitepovi.

1.) gratuluji

2.) děkuji

3.) v sobotu tě čekáme :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Artigase a Hekiho mám jeden argument proti velkého kalibru: Hoši, jak vás znám, určitě než pojedeme, budete CELÝ TÝDEN, umývat a leštit Yetíky tak, že budu cestou stále oslněn, oči budu mít vyblikané a mé brýle budou stále tmavě zbarvené. To byste chtěli jet zpátky jako čuňata? Nebo snad po zbytek soboty umývat a leštit? :p

Heki, ty máš tažný a přívěs, co kdybys vzal dva sudy vody, já vezmu kartáče, smetáčky, šampon, hadry, leštěnku a než se budeme vracet, tak ze dvě hodinky věnujeme menší očistě našich autíček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to má na srazu Yetíků vypadat! http://www.skoda-club.net/video/skoda-yeti-as-it-was-6326

Kouknul jsem se na ten odkaz a nejsem si jistý, jestli bych se podobného srazu chtěl účastnit. Důvod je jediný. Mám Tuláka pár týdnů, ale ještě ani jednou jsem nezalitoval, že nám pohon jen přední nápravy a byl bych rád, kdyby to tak zůstalo navždy. V podobném terénu, jako na ukázce, by si Tulák moc nezajezdil. Bylo by to nejspíše líto jemu i mě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...... Mám Tuláka pár týdnů, ......

Koukám že jsme tady samej "junior" já ho mám 2 týdny !

Michal B. je dokonce "junior-čekatel"

Feldičku co jsem měl předtím (viz foto "Střídání" v galerii) jsem si hýčkal celých 10 let a snad proto mě nikdy nezradila.

(Je pravda, že ke konci několik šrámů utrpěla. Žádný mojí vinou.)

Teď se stejnou láskou přistupuji i k jejímu nástupci.

Mimochodem na tom videu ta bílá je dvoukolka.

Editováno: , autor: jitep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:aggressive: No, lol Velice rád bych dojel , ale vidím to bledě.

Tak já doufám že je ten pátek jistý, byl mi potvrzen, ale kdoví co se může stát. ;)

Budu vědět co a jak v průběhu příštího týdne , je možné že budu mít yetíka dříve něž v pátek , nebo taky později :feve:

Video je super.....věřím že dvoukolkou taky toho dost pokoříme lol

:palec2: Junior - čekatel ..... 24let věk .....můj první vůz ...... ;)

Editováno: , autor: Michal B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím se do toho bláta, Yetiho meju tak dvakrát do roka, tak ať mám proč. Jinak k tomu ruskému videu, to je ten důvod proč se mi do térénu moc nechtělo, není to strachem o auto. Psal jsem to i jinde, 1.2TSI je extrémně lehká na předek, ve sněhu-bahně hrabe furt a všude. Mám to velmi dobře vyzkoušeno, já v bahně jezdím rád... V zimě jsem zkoušel zasněžený a neprohrnutý kopec u Loděnice u Prahy, poměrně prudké stoupání s pár vracáky. Kámoš s Octavií TDI v pohodě a já v půlce kopce nasazoval řetězy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohlídka je bohužel momentálně obsazená,zařadím Tě jako prvního náhradníka a kdyby to někomu náhodou nevyšlo tak je jeho místo Tvé,jinak klidně prijed do kempu,večer grilování,debaty o všem možném,ráno focení,spanilá jízda,terén v Dobranech atd. Není to jen o prohlídce a rádi Tě uvidíme ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim tak gril neberu , ale vezmu jen tu mrizku na opekani masa plus nejake vetsi cihly na podepreni a drevene uhli ok.Gril je spinavej a blbe se transportuje. K tomu nejake tacky a nejakou tu namku: Jinak jsem dneska koupil termobox do auta na 12V i 230 V volitelne, takze bude vse pekne vychlazene po prijezdu do kempu. Walker diky za organizaci atd.. diky zatim cusik all :) Startuji z Kosmonos ve 15.00 zhruba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vidím, chlapci, že jste to s tím leštěním úplně nepochopili. Samozřejmě, že leštit a blýskat je nutné - proto jsem si yetisko koupil, ale aby bylo co leštit a blýskat, musí se prostě do bahna! Sud leštěnky je naprosto normální, nechápu, co vás na tom udivuje. Já už jsem se proleštil až na plech, tak vozím ještě lak a stříkací pistoli. Terénní vložku tedy beru všema deseti! :kol-36:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...