Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

Chlapy tak na kempovani (pres noc) nejedem, protoze teploty prudce klesly , pujdem na exkurzi a do kempu na grilovacku ok, ale pak vecer jedem dom , navic mame jeste s pritelkyni praci na novem byte. Jinak se moc tesim tolik yetin pohromade hehe a i na vas chlapy :) Jinak bych treba udelal jsete jednu akci v lete az bude teplo a to uz pak bude v pohode. Tak zdarec vsichni a dojedte v poradku cusik Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se nám den se dnem sešel a pokud se podíváte do kalendáře, tak tam uvidíte datum 6.5.2011, když se podíváte ven z okna tak venku uvidíte vskutku luxusní počasí, no a pokud se podíváte do zrcadla tak uvidíte někoho, kdo se možná na něco těší……….. Na co se těší ten člověk, který na Tebe kouká ze zrcadla ??? Tak pro ty, kteří v tom nemají zcela jasno - těšíš se na

1.sraz majitelů a příznivců vozů Škoda Yeti

který se jak jistě dobře víte koná v Kvasinách (sraz skupin na parkovišti před 1.branou do závodu) a poté v ATC Rozkoš u České Skalice.

Takže orientační souhrn programu :

Pátek 6.5.2011

17:00-18:30 – exkurze skupina Y1

Strýček BOB 1 JosefP 2 Xalienx 2 Milan13 3 Miki53 4 Choceňák 2 Mejťák 1 Jikad 2 Bronik 2 CZMaario 1

následně skupina Y1 přejede do kempu ATC Rozkoš, kde se zaregistruje a ubytuje

18:30-20:00 – exkurze skupina Y2

Heki 2 David C3 1 WalkerT 2 Artigas 2 Tetkauni 1 Maty13 2 Jz73 2 Tygrik 1 Trdlo 1 Jan Tichý 2 Eda z kopce 2 Jitep 2

Přesun skupiny Y2 do ATC Rozkoš

20:30 plus/mínus – sraz obou skupin u chaty L32

Následuje volná zábava, opékání, grilování, debaty o čemkoli, překvapení, zahřívání, spánek…

Sobota 7.5.2011

až se všichni vyspinkáte dorůžova, nasnídáte, pokocháte krajinou a výhledy, kluci si ledabyle protřou oči a důkladně přeleští své čtyřkolové miláčky, holky si přepudrujou nosy tak mezi 11:00-12:00 proběhne nějaké to focení toho čím jsme přijeli (zajišťuje Jitep = další překvapení)

12:00-13:00 spanilá jízda na trase Česká Skalice - Nové Město nad Metují - Dobřany

13:00-14:30 lehká terénní vložka na autokrosové trati v AMK Dobřanech

14:30-15:00 přesun na trase Dobřany - Dobruška

15:00- pozdní společný oběd v Dobrušce na náměstí

A pak ……….. ???

No já se teda už těším ;)

Jinak pokud by někdo náááhodou něco potřeboval tak mobil na mne je 604 292 021, jeďte opatrně a bezpečně ať dorazíte všichni v pořádku.

Tom

post-58894-0-58515600-1304665918_thumb.j

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík WalkeroviT za perfektní zorganizování neorganizovaného srazu (jak psal StrýčekBOB).

Ještě se asi polovina lidí nevyjádřila k jídlu.

Doufám, že i když se zatím k jídlu nevyjádřili, tak že dorazí na sraz, nebo alespoň na jeho část.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem v pátek podělal všechno, co šlo, ale hlavně jsem nestihl sraz, sakra! :feve: Zůstal mi plnej kufr buřtů, dřeva, kelímků a tácků...a hodně blbej pocit z nedodrženého slibu, ještě jednou sakra.

Ten kdo za mě zaplatí sobotní oběd, nechť pošle číslo účtu a já se s ním vyrovnám.

Ještě jednou se všem omlouvám kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že jsi to nestihnul, exkurze byla dost zajímavá.

Několik posádek nepřijelo a pak ještě nějaké odjely domů.

V kempu zůstalo asi 11 aut. Já za chvilku vyrážím zpátky za nima.

Sraz na focení máme v 10 hod v kempu, v 11:30 vyrážíme na spanilou jízdu do Dobřan.

Jídlo neřeš, žádnej problém s ním není.

Tady malá ochutnávka z prvního setkání před automobilkou.

Hádej kdo to má nejblíž a tím pádem přijel jako poslední a skoro pozdě? No přece já! ;)

sraz01.jpg

sraz02.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás ještě jednou dneska Yeťáci, chtěl bych tímto znovu poděkovat Walkerovi a jitepovi za jejich iniciativu a Vám všem ostatním za skvělou a férovou atmosféru srazu. Už se těším na fotky... Kdo nebyl, prohloupil!

Zvláštní pozdrav směřuji do Olomouckého kraje, díky za příjemný včerejší večer :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím souhlasit s Matym, opravdu super akce. Moc díky Walkere a Jitepe. :palec2: Artigasova udírna byla nepřekonatelná. Jsem rád, že jsem vás všechny mohl poznat a doufám, že spácháme někdy další akci. :) Jo, abych nezapomněl, sotva dojedu domů, vytahuji věci z kufru, volá mi Artigas, že už má Tuláka umytého. :_icon_smich2:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidávám k poděkování Walkerovi a Jitepovi za skvělou organizaci, za super dárečky, výborný pozdní oběd a Všem za bezvadnou atmosféru! Doufám, že všichni dojeli bez újmy a sraz si užili tak jako mi s kámošem.

PS: Auto ještě umyté není - pouze sklo - zítra jej čeká očista.

zde je pár fotek:

post-64559-0-93254100-1304799662_thumb.j

Smutný Yety 4x4 TDi - neprojel se po dráze!

post-64559-0-10889700-1304799606_thumb.j post-64559-0-89116200-1304799650_thumb.j post-64559-0-51839600-1304799617_thumb.j

Několik fotek z náměstí

post-64559-0-17021700-1304799639_thumb.j post-64559-0-02650100-1304799657_thumb.j

Yeti vlajka všude s námi! I domácí mazlíček si sraz užíval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně tak, jak psal Artigas, to co vidíte, je jen spláchnutej prach.

Ten pán s tou "wapkou" říkal, že jsme měli plné brzdy písku.

Ta pořádná očista teprve přijde.

post-64400-0-71418900-1304841735_thumb.j

Fotky zpracovávám, video přijde na řadu až později.

Chtěl jsem založit galerii ze srazu, ale jako nováčkovi na fóru mě to dovolilo založit jen jednu galerii k mému profilu.

Pomůžete mě někdo se založením galerie ke srazu?

Editováno: , autor: jitep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos napred mosim rect ze klobuk dolu pred Walkerem a Jitepem...chlapy udelaly jste kus dobre prace....fakt ze jo!! :palec: Jsem rad ze jsem mohl potkat tak fajn lidi kteri prijeli na sraz. Aspon na chvily jsem mnel pocit ze nekam patrim a tak vam za to vsem moc dekuju...omluovam se za ty svoje otravne kecy.. a ze jsem se bal zaspinit si toho svojeho cernocha...nj...su osel...ja vim... :kol-43: ....Tak jeste jednou vsem moc diky, mejte se hezky a davejte na sebe pozor (nejenom na cestach)

post-55844-0-97480800-1304840436_thumb.j

post-55844-0-04422100-1304840460_thumb.j

Editováno: , autor: TRDLO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár vět k prvnímu srazu Yeti.

Skupinka tří aut měla sraz na kraji Olomouce, kde se poslední opozdilec (samozřejmě že já ), převlékl do báječného trička, které zajistil Tygr.

Po několikeré záměně sever – jih se před námi objevil cíl cesty.

Prohlídka výrobního závodu byla úžasná. Vydržel bych se tam koukat podstatně déle, než byl vymezený čas a docela rád bych si i něco odnesl, ale nějak se mi to nepodařilo.

Následoval přejezd a ubytování na Rozkoši. Zde to trošku zaskřípalo. Byla mi přidělena chatka na druhém konci kempu. Pominuli problém jí najit, další problém byl najít někoho ze skupiny Olomouc, já měl v kufru udírnu i jídlo pro ně. Po té, co jsem je našel, bylo mou prioritou postarat se o večeři. Hledat ostatní už nebyl čas. Manželce se pak podařilo změnit ubytování a tak malá skupinka soukromničila před chatkou „F“. Bylo mi líto, že celá skupina není pohromadě, ale v danou chvíli s tím moc nešlo dělat a to hlavně kvůli udírně.

Další den - focení – sranda, kterou jsem si užíval a moc jsem zvědav na výsledek, ale nepochybuji, že to dopadne na výbornou.

Terénní vložka na autokrosové trati v AMK Dobřanech – další príma akce. Jen mi bylo trošku líto Tuláka. On chtěl jet na plný plyn a já se bál, že někde něco urvu a domů pojedu s ostudou na podvalníku.

Společný pozdní oběd a cesta domů, to už bylo tak nějak ve stínu předešlých, skvělých událostí.

Takže Pane organizátore, klobouk dolů a Pane fotograf, zatím za jedna a doufám, že své hodnocení nezměním ani po zveřejnění fotek.

PS. Jen zamyšlení. Možná by to chtělo nějaké společné, dostatečné velké, úložiště, kam by všichni mohli nacpat své fotky a že jich asi bude, odkud by si pak každý stáhl a na věčné časy uložil to, co se jemu líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...