Přejít na obsah

1.9SDi Motor nakřivo


Doporučené příspěvky

Zdarec pánové,včera jsem pucoval motor a všimnul jsem si že cely motor je z kopce pravá strana s převodouvkou jde mírně dolů.ale jak jsem se tak díval tak jsem si nevšimul ničeho neobvyklého.ani při nastartovaném motoru že by se nějak třepalo nebo něco podobného.

Zkuste prosím SDíčáci sundat ten plastový dekl a kouknout na to jestli to taky tak máte? nebo jestli je u mě něco špatně.Díky všem za info.

Foto dodám večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec pánové,včera jsem pucoval motor a všimnul jsem si že cely motor je z kopce pravá strana s převodouvkou jde mírně dolů.ale jak jsem se tak díval tak jsem si nevšimul ničeho neobvyklého.ani při nastartovaném motoru že by se nějak třepalo nebo něco podobného.

Zkuste prosím SDíčáci sundat ten plastový dekl a kouknout na to jestli to taky tak máte? nebo jestli je u mě něco špatně.Díky všem za info.

Foto dodám večer

Mám Fabiu 1.9 SDI a dnes som kvôli tebe dal dole kryt motora a môj motor je tak isto naklonený ako na tvojich fotkách. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...