Přejít na obsah

Povinna vybava vozidla


Davon

Doporučené příspěvky

Co vse musi byt v aute jako povinna vybava navic od 1.7.2006?

Po jake dobe je lekarnicka prosla? :unsure:

Nic :D

Stále po staru:

1.pojistky po jedné od každé

2.žárovky po jedné od každé

3.zvedák

4.klíč na matice kol

5.náhradní kolo

6.lékárna

7.trojúhelník

ad 1-5 vozidla vybavena z výroby

ad 6,7 dovybavuje provozovatel

btw lékárna -na každé je expirace,obsah se obměňuje při prošlé expirace,pokud není uvedena, od data výroby,kromě nůžek a špendlíků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, takze nahradni sroub (matka) ke kolu uz nemusi byt?

Výbavu řeší vyhláška 341(podmínky provozu)a té se nic nemění.

U kategorie vozidel M ne,myslím,že tato povinnost je u vozidel kat. N.

341/2002 Sb. VYHLÁŠKA Ministerstva dopravy a spojů ze dne 11. července 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to by melo. a povinna vybava? ja beru lekarnu, trojuhlelnik a rezervu...jeste neco? jo mozna zarovky

K čemu ti bude rezerva bez zvedáku a bez klíče?..... :D

tak cajk beru jako samozrejmost, nebo snad znas nekoho, kdo ho nema? muzu vypsat co vsechno mam pod podlazkou kufru, ale prislo mi to zbytecny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lekarnu mam v aute od koupi noveho vozu, coz je 06/2003, takze bych mel asi v patek zajit na aktualizaci do velke lekarny... :(

ja ji mel taky proslou, v hypernove fungl nova za 159,- kc, takze zadna katastrofa ;)

Ja byl udelat aktualizaci proslych obvazu a naplasti, myslel jsem, ze kdyz to bude jen toto, tak to bude levne. Platil jsem pouze za obvazy a naplasti 149,- takze se vyplati koupit normalne celou a to pouzdro si echat treba na nahradni dily... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je sila, ale predpokladal jsem to .. proto jsem tu starou vysypal rovnou do popelnice a zbyla mi krabice na bordel .. presne jak jsi psal ;) .. cekal jsem ze nova bude 300-500, coz na pumpach tak zhruba bylo, ale v tehlech retezcich jak hypernova je to na pohodu, jeste je to zataveny do toho ochranyho igelitu s obrovskym datem baleni a datem expirace zezadu, takze uz se moc tesim jak to krysotum omlatim o hlavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...