Jump to content

Jakým způsobem ověřujete historii vozidel zdarma?


janferko

Recommended Posts

Jakým způsobem ověřujete historii vozidel zdarma? Sdílejte své zkušenosti a doporučte další alternativy.

Já osobně používám tyto čtyři webové stránky:
1. VeeScan.com:
VeeScan je inovativní platforma, která slibuje poskytnout komplexní informace o historii vozidla. Díky ní můžete získat přehled o najetých kilometrech, záznamech o krádeži a dokonce i historii využití vozidla jako taxi. Je to jako jedna velká databáze všech možných informací o autě, která vám může pomoci udělat informované rozhodnutí.

2. Overenie.digital:
Pokud máte v úmyslu koupit auto ze Slovenska, overenie.digital je pro vás užitečným nástrojem. Specializuje se na poskytování základních informací o vozidlech registrovaných na Slovensku. Stačí zadat evidenční číslo vozidla (EČV), VIN číslo nebo číslo technického průkazu (část II) a získáte důležité informace, které vám pomohou udělat informované rozhodnutí.

3. Zdruzenie-Sova.sk:
Združenie SOVA je specializované na vyhledávání vozidel s točenými kilometry. I když poskytuje pouze jednu konkrétní informaci, dokázalo najít mnoho vozidel s pochybnou historií kilometrů, což je důležité pro každého, kdo hledá spolehlivé auto.

4. CarDetect.cz:
CarDetect poskytuje bezplatný dekódovací nástroj, který umožňuje získat informace o vozidle, jako je kontrola odcizení a leasingu. Další detailní informace jsou placené.

5. KontrolaTachometru.CZ

Kontrolatachometru.cz je webová stránka Ministerstva dopravy, která poskytuje užitečné informace týkající se technických kontrol vozidel. Na tomto portálu najdete důležitá data o ujetých kilometrech vozidel, která prošla státní technickou kontrolou (STK) nebo emisní kontrolou (EK).

 

Link to comment
Share on other sites

zkoušel jsem 1 a 5. U jedničky mi to napodruhé našlo, ale vzhledem ke známé historii auta (mám je od nova), mi to nenašlo škodnou událost (soused mi nacouval do nárazníku - řešeno přes jeho pojišťovnu a opravováno ve škodovce, tedy žádná oprava mimo "systém"). U pětky našlo bez problémů stav tacho při STK a výsledky emisí a STK

Link to comment
Share on other sites

Určitě to chápu. Žádný systém není dokonalý a občas může mít potíže s nalezením informací, zejména pokud jde o specifické události jako ta vaše se sousedem. Chapal bych to jako alternativy zdarma. Nicméně, pro dokonalou a spolehlivou kontrolu budou pravděpodobně placené služby nabízet lepší možnosti.

  • Pozitivní 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...