Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

podle mě se navážët do podobnosti současných modelů škodovek je trošku mimo mísu. Není to žádnej zázrak, ale je to pěkný a daleko lepší než ten chaos co tu byl doteď.

 

btw, hlavně podobnost modelů je už normální všude...

 

řekněte mi, jestli zepředu poznáte co proti vám jede...

 

http://www.dacia.cz/modelova-rada/2014/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapák vs. okta je doslova extrém. Vedle sebe stojící třeba na parkovišti je rozliší po chvíli pozorování i laik. Ale poznat někde při jízdě na silnici první třídy a na první pohled, co se to řítí v protisměru anebo čeho že to řidič před váma na to hamstnul a vy mu letíte přímo do kufru, jestli je to trojková koktavice, nabo rapák, to už je louskáček... a teď to svým "xichtem á la Kabaň"  ještě zhorší trojková fábulije - to bude teprve mazec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože:

Dobrý den, já bych chtěl auto.
A jaké to bude pane?
Ale, mám představu jedno XL ve velikost L
Aha aha, takže a motor?
Vyberte vy.
Ano, ano. Přání na výbavu?
No, asi to co teď letí.
Dobře, takže to máme jedno XL ve velikosti L, s motorem S a výbavou, když na vás tak koukám, tak stačí XS. 
(Volně přeloženo, si pán odveze Oktávku v kombíku, s motorem 1.2TSI, a ve výbavě Active)

 

:kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláte jako kdyby se modely jiných automobilek sobě nepodobaly.

Výjimka Čína - to byste chtěli?

 

Tak když se Vám škodovka nelíbí, tak co jste si ji kupovali?

 

ono to bude  tom ze napriklad niektori si tie skodovky kupovali v case ked nebol taky cost cuting ako je teraz, na rozdiel od vas co ste si kupili uz costcutovane modely a s tym ze to bude take ste do toho isli a akceptujete to.

 Je logicke ze ak si mal v starej fabii cosi cakas ze v novej to bude tiez prip este na vyssej urovni a nie na nizsej ... to je snad dostatocne logicke ci nie ?

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže z umístění popisu rozdílů na sociální sítí vyvodíme nutnost a z nutnosti odůvodnění kritiky. Někdy mně přijde, že by se nadávalo, i kdyby Kabaň udělal to auto zlatý.

 

A to tady Fabiu vidělo jenom pár lidí a ostatní kibicujou podle pár fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HMM ? a co so tym chcel povedat ?

 

3 rozne xichty  na 3 rady aut rozlisene nazvamy pre rozne karosarske verzie 

Logan -  logan MCV - sandero =  jedna platforma = 1 xicht

Lodgy - dokker =  jedna platforma = 1 xicht

Duster = 1 xicht

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citroen C4 a C-Elysee, Mazda 3 vs Mazda 6 a můžu dál pokračovat. Teď jsem ti dal i rozdílné platformy a jsou to auta, u který zepředu skoro nevíš co jede...

 

Já furt nevím o co vám jde, je to nový trend a prostě to tak bude, že se úplně všechny auta za chvíli budou lišit jenom velikostí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...