Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

 

Jsem si ji zkoušel složit,ale nevím,co tam bude a co ne:

 

Škoda Fabia 1.2 TSI 81 KW 6.st.Elegance
 
Modrá Race
Bezklíč+SAFE systém
Přední a zadní parkovací asistent
Dešťový senzor+zacl.vnitřní zrcátko
Rádio Bolero
Sklopná zrcátka
Mirrorlink
SmartGate
Zadní kamera
Sound systém
Projektorové světlomety+LED denní svícení
16 Alu kola
Záruka 5let/150 000 km

 

akože zložiť? :o v CZ už máte konfigurátor? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak pročítám toto téma, a vůbec všechny témata o Fabii III, tak ve většině případech kdy se Vám na Fabii III něco líbí, tak je to předek auta. A víte proč ? Protože je to defacto kopie VW Pola, jenom trochu pozměněná. V podstatě je to předělaný Polo. I technika i design. Proto se Vám líbí ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím souhlasit, je to překopané Polo, bude to znít možná směsně, ale v tomhle asi F2 budu mít radši, proto že to byla unikát. Jinak podle těch posledních fotek to bude krasavec, ale jenom v lepší výbavě, což drtivá většina nebude. A přední světla jsou na mě moc rozpláclá/velká to je vše co k tomu mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach to su zase reci ... FIII jednoznacne krajsia ako FII .. ani nie ze krajsia ale najma dynamickejsia vzhladovo ...a na polo mi fakt pripominaju len predne svetla ... ale na deuhej strane vw svetla su vsetky podobne so stylom ako skoda ..

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...