Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Když u dobrého prodejce náhradní auto, tak i dobře vypadající.

 

post-14317-0-75876600-1459695230_thumb.j

 

post-14317-0-83573500-1459695288_thumb.j

 

post-14317-0-63656700-1459695250_thumb.j

 

post-14317-0-44316700-1459695209_thumb.j

 

Oproti "kitům" z dob OII, FII a SII mně současná úprava přijde mnohem lepší.

 

P.S. někde si tady někdo dal práci s přehledem různých barevných kombinací FIII. Nemá někdo odkaz na příspěvek? Hledal jsem podle různých názvů barev a nenašel jsem.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Změny MR 2017

 

  • místo schránky pod sedadlem řidiče schránka na deštník s deštníkem
  • volitelně adaptivní tempomat
  • odpadnutí tlumení v kapotě pro 1.2TSI
  • volitelně parkovací kamera s ostřikem
  • sjednocení budíků s maxidotem - vždy stříbrné kroužky i pro Active
  • úpravy alternátorů a akumulátorů (ne nutně jen směrem dolů)
  • volitelně ... LED osvětlení RZ
  • modifikace červeného interieru pro Ambition, pro některé trhy nově černá středová konzola u MC
  • redukce některých variant volantů
  • mírně upravený design řadících pák
  • pro combi volitelně síťová dělící stěna

 

Promítnutí do ceníku a související cenové změny už brzo. Investigativní novinařině zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dle seznamu jde o další nenápadné úspory, sjednocování čehokoli = chci ušetřit, tlumení raději nekomentovat, v tom mají hlavně nové Škodovky velké rezervy a tak je nejlepší ho ještě ubrat..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna převzetím maxidotových budíků z výbavy Ambition si základní verze polepší aniž by to kohokoli poškodilo. To samé u řadicích pák. Jistě bude taky všem chybět možnost připlatit si pouze teoreticky 500Kč za bílý dekor u nekoženého volantu.

 

Toho tlumení motoru je škoda. Už jednou odpadlo dřív, pak se zase vrátilo, aby zase odpadlo.

 

U červeného interieru Ambition bych byl radši za zachování červených výplní dveří, ale bohužel jsem zatím neměl možnost ten interier vidět ani na jednom autě. Zajímalo by mě, kolik se jich prodalo, když je dostupný jenom pro Ambition a tam má velká většina šedý nebo výjimečně modrý interier.

 

Nejvíc jsem zvědavý na to, jestli sjednocením dostane MC automaticky multifunkci na volant a nebo se to bude týkat jenom některých trhů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nezačnem jezdit na čisté energie, zničíme se sami obsahem CO2 v atmosféře. Dobře o tom mluví E. Munsk a já mu věřím. Naopak se těším, že příjde doba, kdy si nabiju auto el.panely a pojedu bez výčitek svědomí, že kouřím pánu bohu pod okny :-) Bohužel stále je problém, že Lithium není zrovna rozšířený prvek na zemi ... Ekoteroristu bych spíše přejmenoval na EGOteroristu neboť nám chlapům šahá na silné auta :-D

Jinak jsem čekal, že Citigo nebo F3 bude i jako elekromobil, zatím ale jen VW eUP ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesněs to trefil. Ty mu "věříš". Oteplovači jsou o víře. A kvůli takovým melounům, zvenčí zeleným, zevnitř rudým, to pak dopadá s motory. Podívej se na graf historických hodnot

 

Proč není FIII elektromobil? Protože to nikdo nechce. A kdyby nebyly automobilky nuceny, tak by neexistovaly ani nesmysly typu elektroup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...