Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Asi fakt nebude mrzet když si koupím Fabii už letos, trochu jsem se bál že mě bude mrzet když toho půl roku ještě nepočkám. Chtělo by to šikovnýho grafika kterej podle těch spy fotek nakreslí předpokládaný design :D

Teda co se bude týkat standardní výbavy interiéru plus funkčních prvků tak tam asi pujde o něco jiného

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netřeba to hrotit. Tak jako tak se tomuhle nikdo nevyhne. Tak jako tak, je úplně jedno jestli máte 1.2 nebo 1.0. Obojí je automobilový odpad, který je pro dovoz lidí z bodu A do B. A tam je jedno, co tam bude za motor

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, MilanHos said:

Asi fakt nebude mrzet když si koupím Fabii už letos, trochu jsem se bál že mě bude mrzet když toho půl roku ještě nepočkám. Chtělo by to šikovnýho grafika kterej podle těch spy fotek nakreslí předpokládaný design :D

Teda co se bude týkat standardní výbavy interiéru plus funkčních prvků tak tam asi pujde o něco jiného

To by sis nikdy nic nekoupil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím no. Říkal jsem si, že by bylo skvělý kdyby facelift měl led zadní světla, ty bych hodně ocenil designově a daly by se použít možná i bez faceliftu

Ještě jsem se zaměřil na masku a vypadá dost zajímavě, širší a výraznější tvarování takže možná i menší světla. Nejsem si ale jistej jestli už nejsou spekulace vhodný spíš na samostatné téma.

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 minutes ago, MilanHos said:

Já vím no. Říkal jsem si, že by bylo skvělý kdyby facelift měl led zadní světla, ty bych hodně ocenil designově a daly by se použít možná i bez faceliftu

Jestli jsi jeste neobjednal, tak resenim je Octavia III, ta ma krasny LED vpredu i vzadu :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...