Prosinec 5, 20177 r Čiže to bude opäť pre Grécko? V tom prípade som spokojný a kľudne tam môžu narvať aj 2.0TSI 180kW 4x4 na strieborných Xtremoch..
Prosinec 5, 20177 r před 5 hodinami, Habi001 napsal: motor bude větší než co se běžně nabízí a vůz bude i dost vybavený. Bude tomu odpovídat i cena. A jedná se o hodně omezený počet vozů. Vybavený právě moc nebude :-) Se zbytkem souhlasím. Pro ČR jich bude k dispozici tuším 30 EDIT: A není to o poptávce, tohle auto si prosadil Bernhard Maier. Upraveno Prosinec 5, 20177 r od Kane13
Prosinec 6, 20177 r Zeby? na sposob R5, 1.4TSI 125koni, biela s ciernou strechou, Savio v bielej, zelenej, ciernej, Amundsen, kamera, sport podvozok, a urcite par dalsich vychytavok Bude to urcite naaadhera Spoiler Upraveno Prosinec 6, 20177 r od wirer
Prosinec 6, 20177 r Tak 125 koní zas není nějaké terno, to jsme čekal něco "víc", kór když je to kombinované s DSG V Rapidu ten motor jede skoro stejně jako 1.2 TSI 81kW, ve Fábii to bude bohužel podobné. Na druhou stranu mne to i těší, aspoň si nemusím nadávat že jsme nepočkal chvilku s nákupem a šáhl po 1.2 TSI
Prosinec 6, 20177 r Zas na druhou stranu je to aspoň nějaké oživení a (chip)tuneři tu 1.4 TSi jsou schopní doladit na cca 110kW, což už ve Fábii zní hezky
Prosinec 6, 20177 r Tady píší o trochu jiném výkonu... https://www.autorevue.cz/skoda-fabia-wrc-r5-limitovana-edice
Prosinec 6, 20177 r To už zní lépe, s tím to pude pěkné, škoda toho DSG akorát. Každopádně uvidíme co 12.12. třeba budem vědět jak to je doopravdy Na druhou stranu koncern momentálně 1.4 TSI ve verzi 125kW nemá, v současnosti je k dispozici 1.4 TSI ve výkonech 81kW (CNG), 92kW a 110kW... 125kW byl starý Twincharger kterou už tam asi dávat nebudou... Tak se nechápe překvapit, ale už to aspoň vypadá na něco zajímavějšího Upraveno Prosinec 6, 20177 r od Martab
Prosinec 6, 20177 r No on asi bude problém v tom překladu z polštiny, každý si to může vyložit jinak. Já jsem spíš v tomto pesimista a tak se přikláním k těm 92kw,.
Prosinec 6, 20177 r Tak poláci uvádí KM jako "koně", aspoň u ostatních motorů u to tak uvádí, tak uvidíme
Prosinec 6, 20177 r Nevím, jestli už tu padlo. Ještě jednu "exkluzivitu" bude Edition R5 mít. Sedačky v kombinaci látka/ alcantara, což Fabia nikdy neměla. Na renderech vypadaly moc dobře.
Prosinec 6, 20177 r Chápu že to asi může být zajímavé pro někoho, kdo je z nějakého důvodu rozhodnutý koupit si F3 a má konečně možnost dostat auto aspoň s malým motorem namísto šlapadla. Ale jinak to tedy nějaké terno pro přetažení zákazníků, apod., tedy vážně není..
Prosinec 6, 20177 r Sériová výbava Fabia Champion: -17 Savio černá (MV-bílá anebo zelená) -Sedačky látka s Alcantarou -Černý interiér -Červený volant s MUFU (červené prošité) -Ozdobné prahy předních dveří s nápisem FABIA -Nápis WRC na zástěrkách -Navigace AMUNDSEN -Infotaiment online+Care Connect 1 rok -KEYSSY -Zadní parkovací senzory -Zadní parkovací kamera -ACC -Sportovní podvozek -Light and Rain Assist -DAB
Prosinec 6, 20177 r Zásterky WRC! Tá výbava taký nadpriemer.. bude mať vôbec Climatronic? Auto určite nebude lacné.. no za toľké éčka by som v aute určite chcel mať aj predné senzory a ostrekovače svetiel.. budú sa dať dokonfigurovať, alebo s výbavou nebude možné hýbať?
Prosinec 6, 20177 r No jestli bude cenovka (a jakože asi bude) okolo 500 tis. tak jsou rozhodně jiné vozy s lepší motorizací (v rámci koncernu). V tom případě těch 200 ks bude podle mne tak akorát na náš trh.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.