Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Prohlížel jsem si na salonu krátkou bílou s černou střechou a to vypadalo konečně dobře. K tomu bílé dekory a jako stylovka pro holku supr volba. Tohle k sobě fakt neladí - modrá denim není "sportovní" barva. Žlutá, červená, bílá či stříbrná budou s černou střechou prostě lepší.

My jsme měli jako skladovku taky bílou s černým colorem, která je už pryč a objednaná klientem je červená s černou. Už se těším jak bude naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nevím. Ovšem dá se to odvodit rozdílovky mezi bolerem a Amundsenem u OIII.

 

Asi to tak vypadá. U FIII je příplatek za rádio Bolero 7500, u OIII 4000 (+3500 za telefon, který je u FIII u Bolera rovnou). Z toho mi vyplývá, že Amundsen bude u FIII stát 21 200 (u OIII je 17700 + povinný telefon min. 3500). Čili celkem dost velký příplatek, který bude pro mnoho lidí nesmyslný (včetně mne). 

 

BTW - prodejce, když jsme procházeli výbavu, nakonec uznal, že už nic jiného připlácet nemá smysl. Na Bolero mi rovnou řekl, to si nekupujte.  :unsure: Jak je to u vás?  :)

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak můj názor... ta modrá se mi na té fotce moc nelíbí... v kombinaci s černými koly... hm... musel bych to vidět live.... ale ta šedá se mi líbí moc... ale chce to jiný kola a ideálně stříbrné příčníky... ;) 

 

ale z těch fotek nejsem nějak na větvi... je to prostě jednoduchý design, který mě prostě ničím nezaujme... u mě zatím nejhezčí Škodovka O II (před faceliftem) a Superb II (po faceliftu) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to tak vypadá. U FIII je příplatek za rádio Bolero 7500, u OIII 4000 (+3500 za telefon, který je u FIII u Bolera rovnou). Z toho mi vyplývá, že Amundsen bude u FIII stát 21 200 (u OIII je 17700 + povinný telefon min. 3500). Čili celkem dost velký příplatek, který bude pro mnoho lidí nesmyslný (včetně mne). 

 

BTW - prodejce, když jsme procházeli výbavu, nakonec uznal, že už nic jiného připlácet nemá smysl. Na Bolero mi rovnou řekl, to si nekupujte.  :unsure: Jak je to u vás?  :)

Při potřebě multifunkčního volantu má smysl paket Style multimédia a tam to Bolero hopsne spolu s dalšími věcmi. Samozřejmě nabídnu spoustu možností. Za mne ideál- style multimédia, candy+černý color, 66tsi, tempomat, asistent rozjezdu a mobilita+.

 

http://skoda-cc.cloudapp.net/cze/cze/cs-cz/nj3/62315#!cc-instance=CZE&cc-salesprogram=CZE&cc-culture=cs-cz&cc-model=NJ3&cc-carline=62315&cc-equipment=&cc-motor=124061&cc-color=9P1Z&cc-interior=BL&cc-packages=GPCCPCC%2CGPJSPJS%2CGWCEWCE%2CGYA1YA1%2CMAFHUG1%2CMBAH1KT%2CMGRA8T6&cc-view=step7&cc-configurationId=63800427&cc-viewstate=%7B%22lastConfigurationHash%22%3A%224_J4_BL_9P1Z_GPCCPCC%2CGPJSPJS%2CGWCEWCE%2CGYA1YA1%2CMAFHUG1%2CMBAH1KT%2CMGRA8T6%22%2C%22packageItem%22%3Atrue%2C%22finishDisplay%22%3A%22show%22%2C%22selectedPresentation-step7%22%3A%22exterior%22%7D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při potřebě multifunkčního volantu má smysl paket Style multimédia a tam to Bolero hopsne spolu s dalšími věcmi. Samozřejmě nabídnu spoustu možností. Za mne ideál- style multimédia, candy+černý color, 66tsi, tempomat, asistent rozjezdu a mobilita+.

 

Já vyloženě Smartgate či Mirror link nechtěl - nepoužívám Android ani iOS, takže pro mě tyhle dvě funkce postrádaly smysl. Handsfree taky nepotřebuju (zastávám názor, že i telefonování s HF odvádí silně pozornost), takže bych dával dalších 5500 prakticky jen za větší displej s lepším rozlišením a kapacitní technologií a možnost prohlížet obrázky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KubinoPV: No já si střešní nosiče neobjednal (všechno včetně dvou kol strčím do kufru, takže netřeba) a ani nejsem příznivcem "tuningu", i když taková černá střecha... :kol-28:  Ale jinak to zákazníkům doporučuješ hezky, tak nějak to mám taky.

 

vorlajz: V Praze na to dostaneš něco okolo 5%, KubinoPV ti asi dá míň ;-). Samozřejmě bez slevy za protiúčet a nebo slevy na IČ.

 

Jinak jak se tak dívám, tak zatím všechny Fabie tu na fóru se točí s cenou okolo 350 000 Kč, což je taková rozumná cena za dobře vybavené auto. Zajímavé je sledovat jak má každý jiné priority a jak každý obhajuje proč tenhle prvek výbavy nepotřebuje, ale stejně si myslím, že za úplně plnou výbavu by se nikdo nezlobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dulezity je pri nakupu vedet ktery prvky vybavy jsou kriticky nutny pro zprovozneni dalsich prvku :D

treba HHC je blbost za 2000 kupovat kdyz vam to pusti libovolnej garaznik za flasku piva

stejne tak nakup corner mlhovek kdyz uz mate vybranej tempomat je zbytecny vyhozeni penez protoze opet pujde jen aktivovat vypnutou funkci

a takovejch figlu tam bude urcite vic :) napr DRIVER ACTIVITY ASSISTANT taky vypada jen jako vypnuta funkce

Editováno: , autor: oneb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jinak jak se tak dívám, tak zatím všechny Fabie tu na fóru se točí s cenou okolo 350 000 Kč, což je taková rozumná cena za dobře vybavené auto. Zajímavé je sledovat jak má každý jiné priority a jak každý obhajuje proč tenhle prvek výbavy nepotřebuje, ale stejně si myslím, že za úplně plnou výbavu by se nikdo nezlobil.

 

naprostý souhlas :) to co nemáš (myšleno všeobecně) je zbytečný... :D to jsem si myslel dřív taky a dnes bez některých věcí nemůžu být... hh... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto vam to tady pisu ze je to mozny a ze si mate sehnat kontakt na garaznika :)

 

je zajimavy ze fabka 3 je o trosku levnejsi nez rapid kterej je ale postavenej celkove na starsi platforme (POLO 6R) pritom technologicky je novejsi

@Pawouk: funguje to presne tak jak ma :)

Editováno: , autor: oneb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, kvůli dvěma tisícovkám za HHC si nenechám někým vrtat do fungl nového auta. Vzpomínám si, jak autorizák (!) otcovi dodělával tažné - asi měsíc jezdil s vánočním stromečkem na přístrojovce, protože něco dodrbali v elektrice...

 

Fabia III je levnější prostě proto, protože je to menší auto postavené v nabídce pod Rapid, nějakou další logiku bych se v tom nesnažil hledat.

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...