Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Hkubes:

 

http://www.porsche-olomouc.cz/

 

zavolej si tam když mě nevěříš, barvu to má bledě modrou, byl jsem tam kolem 15h, ještě jsou na tom převozový spz.

 

Aleš Veigend:

To bude asi to, připadalo mě to že to brzdí hůř jak moje fábka, navíc jim tam cosi házelo v předním kole, asi špatné vyvážení, i ten chlap co se mnou jel mi dal za pravdu :)

 

mp390:

Na těch 17" to bylo natvrdo ale dalo se to, spíš bych ale volil nějaký 16".

Editováno: , autor: Pitrsman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V konfigurátoru se objevil nový balíček Red and Grey ve 2 variantách

post-20337-0-94932900-1422000314_thumb.jpost-20337-0-64684300-1422000318_thumb.j

 

Pozn. V popisku balíčku jsou 17" kola SAVIO, avšak konfigurátor nutí další příplatek... V ceníku je to dobře, tam je cena za balíček + kola. Nicméně zase u samostatné položky Sada 17" litých disků Savio (černě metalické) je uvedeno, že jde jen o ALU bez pneu. Tak nevím, co vlastně člověk při koupi balíčku se SAVIO dostane... Bez pneu, nebo s? 

 

Jinak příplatek za paket je 40530 Kč u výbavy Ambition a nebo 28430 Kč u výbavy Style. 

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V konfigurátoru se objevil nový balíček Red and Grey ve 2 variantách

attachicon.gif1.jpgattachicon.gif2.jpg

Pozn. V popisku balíčku jsou 17" kola SAVIO, avšak konfigurátor nutí další příplatek... V ceníku je to dobře, tam je cena za balíček + kola. Nicméně zase u samostatné položky Sada 17" litých disků Savio (černě metalické) je uvedeno, že jde jen o ALU bez pneu. Tak nevím, co vlastně člověk při koupi balíčku se SAVIO dostane... Bez pneu, nebo s?

Jinak příplatek za paket je 40530 Kč u výbavy Ambition a nebo 28430 Kč u výbavy Style.

To bych si ty polepy radši nechal udělat a myslím, že včetně zrcátek bych 5t možná ani nepřekročil.

Ty kola jsou bez pneu, musíš si k tomu ještě koupit pneu za cca 15t. Prostě úlet. To bych si tam radši dal třeba Kentaury a do jiné barvy.

Ta kola nejsou úplně řadová a čelně leštěná, tak tam třeba je důvod, proč jsou dražší.

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt to prece na nejakych pneu musi dovezt na salon, to by me zajimalo jak by to udelali, chtel bych-li tento balicek a pneu bych si dovezl vlastni az k predani (pokud skutecne v tom nelevnem balicku nejsou pneu soucasti)

EDIT: Zrejme je to tak, kdyz si konfiguruji s jinymi ALU, je u karty vozu v exterieru uveden rozmer pneu dokonce s rychlostnim indexem. To vsak ale neni pri zvoleni vyse uvedeno balicku.

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pitrsman:

Neviem, co sa ti nepozdavalo na brzdach. Bol som tiez skusat F3 1,2 TSI 81kW Style, brzdy uplne normalne ( urcite je blbost, ze auto slabo brzdi ) ;) Plynovy pedal je tiez normalny uz F1 a F2 ma ten isty a ine auta v koncerne ( napr. Leon 3 ), tiez bez problemov. 

 

Asi si mal divne auto - inak si to neviem vysvetlit :-) ale nic co si pisal som nepozoroval na aute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono taky záleží na tom, jaký "obrždění" to předváděcí auto mělo - já mám na Drobkovi vepředu brzdy C-54 a vzadu bubny a když přesednu do bráchovy fábule TSI, která má vepředu "jen" C-III, tak mám taky dojem že jsem někde ztratil brzdy - bez ohledu na to, že Drobek je o 2 metráky těžší. A taky mohly ty brzdy bejt "nezajetý" = ještě se nestačily destičky vzájemně dobrousit s kotoučem tak, aby dosedaly úplně celou plochou na kotouč v plný síle, takže bych tohle jako nějakou extra vadu neviděl - záleželo by na tom, jestli by to přetrvávalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci to auto mělo ještě převozové značky, nebylo přihlášené na dopravce a mám pocit že jsem byl první zákazník té 81kw verze, takže to spíš bylo to co píše Ekkar. Ono to auto bylo ještě takový nezajetý, všechno tuhý neojetý. Ani kola nebyli vyvážený protože mě to trochu kopalo do volantu. :)     Jinak trochu ot, nevíte někdo co to je ten dual rate na brzdách? Mám to na své Fábii 2. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci to auto mělo ještě převozové značky, nebylo přihlášené na dopravce a mám pocit že jsem byl první zákazník té 81kw verze, takže to spíš bylo to co píše Ekkar. Ono to auto bylo ještě takový nezajetý, všechno tuhý neojetý. Ani kola nebyli vyvážený protože mě to trochu kopalo do volantu. :) Jinak trochu ot, nevíte někdo co to je ten dual rate na brzdách? Mám to na své Fábii 2. :)

Nebyls nahodou v Ado ve frydku ? ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak i k nam dorazila FIII combi ;)

Modra Denim a klasicka cervena ;) vybavu a dalsi veci sem moc nestudoval,.... Modra by mela jit nejspise na salon, cervena bude na jezdeni ( to je dobre )
Cervena co sem si vsiml je prave nafta,... takze uz se tesim az ji tak cca do 14 dni projedu,... ta ,, nova " nafta me celkem zajima, tak sem zvedav a pak dam nejake info co a jak ;)

 

 

post-58977-0-10761000-1422512937_thumb.j

post-58977-0-55411900-1422512980_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mp390: ...... ta vyzualizace je uz celkem dlouho ;) taky sem na to koukal,... konecne je konfigurator jeste lepsi ;)

 

A pak koukneš k hyundaii a tam na tebe kouká u jedné barvy, že náhled není k dispozici :D Už jen v tomhle je docela vidět rozdíl v úrovni. Ale abychom hyundaii nekřivdili, stačí se kouknout na český konfigurátor Seatu, VW a Audi a pak třeba srovnat s německým. Za to, co v ČR vydávají za konfigurátor bych se asi styděl...

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...