Přejít na obsah

Teplota vody u motoru 1,9 SDI


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, kteří se rozumí autům,

mám menší problém...

Minulý týden jsem za velice výhodné peníze koupil z firmy vyřazenou fabii combi s motorem 1,9 SDI, auto je v dobrém stavu ( podvozek, brzdy, interiér atd), dokonce i motor je živý, má malou spotřebu a je relativně tichý ( je na něm natočeno 320 000 km).

Problém spočíva v tom, že mi kolísá teplota motoru ( nebo vody v chladícím okruhu), někdy se to ohřeje po 15 minutách jízdy a když najedu na dálnici, nebo zrychlím na okresce, motor zcela vystydne a najednou se zase začne ohřívat, ale ručička teploty na palubce už pak nikdy nedosáhne, tam, kam by měla. ( doprostřed pole, kde si myslím být má)

Zkoušel jsem vyhledávat podobnou závadu tady na fóru, ale dnes jsem se tu zaregistroval a nějak jsem nic podobného nenašel :)

Díky moc za rady

Hejcoš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, zkusím to vyměnit a uvidím... Doufám, že do toho auta moc nezahučím na opravách... Co jsem se tu o motorech SDI dočetl, jsou to spolehlivé a téměř nezničitelné motory... Ale snad v žádné tématu nikdo nepsal, že by měl fabii s 320 000 km :)

Nejspíš se tu budu na závady ptát častěji

Hezký den

Hejcoš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...