Přejít na obsah

přední kapota


sant

Doporučené příspěvky

Nazdar chlapaci, tak jsem se stal asi pred tydnem majitelem novyho Yetiho, ale teprve vcera jsem si vsiml ze mi nesedi hauptna tak jak ma sedet, na jedny strane nad maskou je v poradku, ale na druhy strane je jakoby zapustena dovnitr o takovych 4-5 mm, tak jsem se chtel zeptat jak to vypada u Vasich mazliku??? Docela to beru za problem u auta skoro za pul mice, nemate s tim nekdo zkusenosti??? teda spis s tim jak to vyresit:-( dik za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kazdopadne to tak dopadne, ale kdyz mi to v servisu presadej, bude to myslim si na ty hauptne zevnitr poznat, ze je presazena, odreny srouby a tak, a hlavne uz ted mi to snizi hodnotu auta pri pripadnym prodeji nekomu dalsimu, to jen tak nekomu nevysvetlis, ze to nebylo bourany, a ze to bylo spatne slicovany uz z vyroby:-( Stve me to, ze jsem si toho nevsiml driv, pri prevzeti auta se sice podepisuje papir ze je vsechno v cajku, teda myslel jsem ze to bude na 100%, jsem zvedavej co mi na to rekne prodejce, chystam se tam zejtra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, první den při převzetí vozu jsem si toho nevšiml, ale druhý den koukám, že se na mně z přední kapoty z hrany co je u předního skla smeje taková prohlubeň. Je přesně uprostřed té hrany, jako kdyby kapota hranou narazila. Chmatal jsem i na jiné Yeťáky a někteří to mají míň, někteří víc. V servisu mi řekli, že mají asi špatnou formu lisu :-) Neví někdo proč to tam je a je tu někdo kdo to vůbec nemá? Vyrobeno únor 2011

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Já dnes v práci okoukl (a osahal) asi pět Yeťáků a prohlubeň tam na tomto místě má každý, je to technologická záležitost z lisovny, rozhodně to není poškození kapoty například při montáži nebo skladování kapoty, jo a buď v klidu, Superby to mají taky i když u nich se mi to zdálo maličko mělčí a menší, ale mají taky takouvou prohlubeň na prostředku kapoty na hraně wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu si pomoct...dnes jsem to zkoušel. Otevřete kapotu úplně na doraz....respektiva na stěrač!!! ( před zajištěním tyče - podpěry )A to je ten problém. Tak pánové...opatrně,nebo tam budeme mít důlky všichni !

Tak to udělali v autosalonu protože jsem to tam měl hned od začátku. Taky to zkusím jestli je to tedy tak jak píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...