Přejít na obsah

Stopaři/ky


FUGAS

Doporučené příspěvky

Je to tady nějaký chcíplý po ránu, tak zakládám nové téma aby bylo o čem psát. Tak se pochlubte jak jste na tom, co se týče stopařů, nebo možná spíš stopařek, berete je? Já jsem dřív bral vojáky, ale povinná vojna už skončila, takže vojáci nestopujou. Ještě jsem taky zastavoval holkám, jednou jsem dokonce vezl dvě holky někam, kam jsem původně jet vůbec nechtěl, ale pak jsem si v novinách přečetl jak jednoho řidiče obvinila stopařka ze znásilnění a než se přiznala, že si to vymyslela, tak ho stačili vyhodit z práce, manželka podala žádost o rozvod a byl i nějakou dobu ve vazbě a od té doby neberu ani holky. Musím se ale přiznat, že když vidím stopovat hezkou holku, tak je docela těžké nezastavit a někdy si i připadám trochu blbě. Je hrozný jak to jedna pí*a zkazí všem ostatním.

A co Vy, jak jste na tom, zastavujete jim? A pokud ano, máte nějaké pikantní zážitky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne nie.Max mlade zabky (ktore niesu pod zakonom) a obcas sa zlutujem nad starou babkou co stopuje pri nasej praci. :smich: Inak na stoparov fuck

A zazitky mam skor zle ako dobre,raz som vzal jeden parik,narobili mi v aute bordel a este mi aj ukradli box s CD a odvtedy uz pariky eee :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je fakt, ze pred nedavnem jsem jednoho stopre vzal :smich: Stal na okraji mesta, u cedule se znakem benzinky. V ruce PET lahev a kdyz jsem projizdel, tak ukazoval na tu ceduli a prosil :smich: Doslo mi, ze potrebuje k benzince, tak jsem ho vzal a rikal, ze mu to chciplo a ze potrebuje jen dovezt k nedaleke pumpe ;)-_- Tak jsem se smiloval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja stopare neberu. jedine kdybych mel v aute jeste jednoho cloveka jako svedka, pak bych stopare/ku vzal.

Přesně takhle jsme jednou někam jeli s kámošem a viděli jsme stopařku. Tak si říkám, jsme tu dva, mám když tak svědka, tak jsem začal brzdit, že jí teda vemu, ale kámoš mě prosil ať to nedělám, tak holčina měla smůlu. Když jsem se ho pak ptal, proč nechtěl abych jí vzal, že jsme dva, tak stejně řekl, že nestojí o žádný problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je fakt, ze pred nedavnem jsem jednoho stopre vzal :smich: Stal na okraji mesta, u cedule se znakem benzinky. V ruce PET lahev a kdyz jsem projizdel, tak ukazoval na tu ceduli a prosil :smich: Doslo mi, ze potrebuje k benzince, tak jsem ho vzal a rikal, ze mu to chciplo a ze potrebuje jen dovezt k nedaleke pumpe ;)-_- Tak jsem se smiloval :D

Já jsem takhle (ještě s fáčkem) jednou zastavil na dálnici jednomu mladému páru u evidentně nepojízdného eskorta, a že prý jim došla nafta. Tak jsem je vzal na lano k nejbližší benzínce a po zbytek dne mě hřál pěkný pocit z dobrého skutku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je fakt, ze pred nedavnem jsem jednoho stopre vzal :smich: Stal na okraji mesta, u cedule se znakem benzinky. V ruce PET lahev a kdyz jsem projizdel, tak ukazoval na tu ceduli a prosil :smich: Doslo mi, ze potrebuje k benzince, tak jsem ho vzal a rikal, ze mu to chciplo a ze potrebuje jen dovezt k nedaleke pumpe ;)-_- Tak jsem se smiloval :D

Já jsem takhle (ještě s fáčkem) jednou zastavil na dálnici jednomu mladému páru u evidentně nepojízdného eskorta, a že prý jim došla nafta. Tak jsem je vzal na lano k nejbližší benzínce a po zbytek dne mě hřál pěkný pocit z dobrého skutku. :)

No jo to jsi udělal dobrý skutek, ale když vidíš na krajnici několi mužů tmavší pleti s otevřeným motorem a kanistrem v ruce, jak ti málem lezou před auto jen abys jim zastavi tak to snad nezastavíš. Navíc i to auto vyhlíží takovou zvláštní exotikou, může mí i UA SPZ.

No tak já jsem na ně zavolal policajty. Ti jim zcela jistě pomůžou Je otázka co vlastě chtěli. Jetli naftu, nebo obtěžovat, nebo šmelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo to jsi udělal dobrý skutek, ale když vidíš na krajnici několi mužů tmavší pleti s otevřeným motorem a kanistrem v ruce, jak ti málem lezou před auto jen abys jim zastavi tak to snad nezastavíš. Navíc i to auto vyhlíží takovou zvláštní exotikou, může mí i UA SPZ.

No tak já jsem na ně zavolal policajty. Ti jim zcela jistě pomůžou Je otázka co vlastě chtěli. Jetli naftu, nebo obtěžovat, nebo šmelit.

No podobnou situaci jsem zažil zrovna nedávno. V odstavném pruhu stála polorozpadlá vectra s bulharskou SPZ a okolo se rojili cikáni. Jeden z nich se hrabal v motoru (jestli to vůbec nějaký mělo) a ostatní stopovali auta. Na auto přede mnou nejdřív mávali a prosili a když bez zpomalení okolo nich projelo tak za ním hrozili pěstí. To mě docela pobavilo, protože mi to připomělo pohádku o Třech veteránech. :D Já jsem je objel rovněž bez zpomalení a to hóóódně velkým obloukem. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já znám jednu příhodu o stopářce, nezažil jsem ji sice na vlastní kůži, ale to snad nevadí. Stalo se to hned po mém nástupu z vojny do firmy v létě, koncem minulého století mému šéfovi, psalo se o tom i v novinách.

Takto jednoho dne jsme se dozvěděli, že šéf někdy na jaře vzal někde nějakou náctku stopařku, znásilnil ji a ta otěhotněla. Ta holka byla taková celkem primitívní, ale dost přesvědčivá, popisovala přesně místo, čas a ono se to i potvrzovalo, protože do těch míst dost často jezdil na jednání. Krom toho to potvrzovali i její rodiče a policie to brala jako dost jasnou věc. Samozdřejmně manželka ho vyhodila s jaho baráku, zakázala se mu stykat s dětmi a dala žádost o rozvod. Až po měsíci takového štvaní a pobytu ve vazbě svolili na otcovský test... Po necelém měsíci přišel výsledek... a ejhle šéf se ukázal jako neplodný! Policie zastavila vyšetřování obvinila tu holku i její rodiče. Dokonce se k němu vrátila manželka s dětmi a stáhla žádost o rozvod... Ale to už bylo pozdě pro ni. On akorát zrušil trestní stíhání tý holky a šel ji dokonce poděkoval. :o

Od tý doby každý rok slavíme den neplodnosti v místním baru a platí to samo šéf.

Takže, i když stopařku neberete můžete se dostat do průseru. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jkdysi sem bral hodně, ale nějak sem udělal špatné zkušenosti a už neberu. Z počítku bylo vše O.K., ale časem nějak jsem měl smůlu nebo co, protože co stopař/ka, to špatná zkušenost. Po letech jsem chtěl tenhle pátek udělat dobrý skutek a někde kolem 23:00 jsem jedné v Jičíně zastavil. Byla to nějaká slípka(sice pěkná, jak se ukázalo), chtěla do Hořic, ale nakonec řekla, že si to rozmyslela. Dobře jí tak. Asi čekala na někoho kdo ji znásilní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...