Jump to content

Lupe v palubovce co stím???


Luboo
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Díky moc za tip ale porad nevim kde presně pod volantem,a kde pod kastlikem napises mi to presneji moc ti dekuju,mozna by pomohla i fotka,jsem stoho uz zoufalej skousel jsem malinke platky molitanu mezi čelni sklo a palubku dal jsem je tam tak aby to neslo videt je to trosku lepsi ale porad to lupe pri pohybu palubky pri projizdeni zatacek a tak..uz me to pije krev..

Link to comment
Share on other sites

prosím taky o podrobnejší postup, dnes jsem rozdělal kastlík ale nevim dke presne to vystlat ... pokud mate nekdo foto, nebo kdo to budete delat udelejte pls naky fotky :) ..

Jinak me to dela nejcasteji na 3 1,500 otacek, neco tam drnčí vpravo v palubce .. a na kruhacich kdyz zatacim doleva taky to tam drnčí .. ale jak pridam poradne plyn nedela to :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Nabízím 2 poznatky a řešení. Jelikož jsem ani ze své 16 let staré omegy nebyl zvyklej na nějaké pazvuky,tady to bylo šílenství a výzva. Palubka kompletně utazena,prostrikana sprejem,vypodlozena..vrzání pořád.. nakonec tedy příčina 1.- autorádio harmony. Podloženo a vrzání,nesoucí se celou palubkou vyreseno. Ještě zbývají pazvuky z palubky pod budiky... auto jelo po absolutně rovné silnici ani se nehnulo a stejně vrz vrz. Nakonec to dělal volant.. ale jen když se s ním hýbalo jen o milimetry. Opět litry oleje, rozebíráni a utáhovani...nic. nakonec pomohlo zoufale násilí.. chvilka krátkého otáčení volantem s "rozumně" vychylenym volantem.. tedy jedna ruka tlačí vršek k tělu,druhá spodek od těla... od te doby absolutně bez vrzání... tedy když pominu loketni operku:-) Tak snad jsem někomu pomohl...

Link to comment
Share on other sites

Taky mi to vrzalo a vyřešil jsem to tak že jsem to odvezl do škodováckého servisu ať se mi na to podívají, že mi něco vrže v palubovce nad budíky. Vytáhli budíky a vystříkali mi to nějakým pěnovým rádoby silokonem. Po jejich zásahu se to o dost zlepšilo avšak sem tam něco zavrzalo tak jsem vzal mazací sprej který i po zaschnutí stále maže a nastříkal ho trochu mezi čelní sklo a palubovku. Od té doby v autě absolutní ticho ! Cena servisního úkonu i z práci byla 600 kč a měli to za 30min hotové sám bych se s tím doma drbal min pul dne. P.S. : Kontroloval jsem zda silikon ktery byl na faktuře napsal byl i fyzicky přítomnýv místě jeho popisu a opravdu přítomen byl :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Čauves :)

Mam takový problémek. Něco se mi v palubce převaluje :D. Pokaždé když vjedu do zatáčky nebo na auto začne působit odstředivá síla něco se v palubce kutálí. Vyznačil jsem to na fotce. Foto je jenom ilustrativní. Stáhnul  jsem ho z netu pro vyznačení místa. 

Vyndal jsem rádio i šuplík pod ním a projížděl. Stejně tam něco je. Zkoušel jsem to vyfouknout ven ale to nejde. Tak už nevím. Kdyby někoho něco napadlo bylo by to super :)

post-98680-0-17273600-1468314735_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...