manoto

Uživatel
 • Počet příspěvků

  232
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

10 Dobrá

O uživateli manoto

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

571 zobrazení profilu
 1. Ted jsem nad tím ještě tak přemýšlel. Víme že snímače mají mít 2,3V oba. Ale při jakém stavu v nádrži to je? Protože plná a prázdná je rozdíl skoro 60kg a to snímači je skoro 0,5V.
 2. Určitě se dají sehnat tzv. gumový kabely. V práci je bereme na shrnovací vedení napájení jeřábů Odolávají ohybům a jsou i nějak odolnější vůči agresivnímu prostředí. Ale kde je bereme, to mam tušení.
 3. Pavska má pravdu. Na těch heverech to lze udělat. Já to taky tak udělal a i to niveluje. (občas ) Ale správně by to mělo být tak jak on píše.
 4. kdyžtak vem dva hevery a zvedej auto dokud se nedostaneš na ty správný hodnoty
 5. A bylo tam 2,3V ? nebo 2,4V ? Tak nějak. Pak to jít musí.
 6. nastavení světel jde udělat pouze pokud stojí auto na rovině. V bloku hodnot si najdi napětí ze snímačů přední a zadní nápravy. (oba jsou na levé straně) nastavení jde udělat pouze pokud na obou snímačích je myslím 2,3V ale ted nevím. Ruku do ohně bych za to nedal. Pak už stačí udělat základní nastavení VAGem. Jinak to nejde.
 7. No vidíš to zvládne i poloblb. Jestli to svítí a nivelace funguje jak má a nevypaluješ zorničky ostatním řidičum, tak to asi řešit nemusíš
 8. Ano
 9. To jsi to dával eletrikáři uplně zbytečně....:/ Práce kterou sám zvládneš za pul hodiny. Nicméně číslo jednotky je na ní napsané. Viz foto. A pokud se nemýlím, tak všechny superby měli stejnou jednotku.
 10. Nemusí. Je to dělaný tak, aby ses tam dostal aniž by jsi musel sundávat cokoliv jiného.
 11. Takto vypadá. Je zespoda na světle nacvaknutá. Světlo vyndej ven, otoč ho a uvidíš toto. Drží na 3 toxech. Suned jí a pak jí otevři. Nebo s ní jenom zatřes jestli tam je voda. Pokud je v ní voda je převážně neopravitelná. Už se to tu někde řešilo. Hodně štěstí.
 12. Přehodil jsi jednoty xenonu, které jsou zespoda na světlech ? Na 80% v ní bude voda.
 13. Na jednom autě mi to dělalo tlačítko varovných světel Pokud to přestane když dás blinkr tak to je jasný.
 14. Co bych za to dal.... Pokud se to nekolíbe jako lodka, tak bych byl za to rád
 15. Ted jsem jel s SI 1.9TDI 96kW Turnov-->Zadar 1050km. Spotřeba 4.8l 13h Na jednu nádrž a ještě mi zbylo na 200km