Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

manoto

Uživatel
 • Počet příspěvků

  244
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

9 Neutrální

O uživateli manoto

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

774 zobrazení profilu
 1. manoto

  Help - jak odtáhnout auto souseda od vrat

  Normálně bych se mu vysral na čelní okno!!!!! On by si už pak příště rozmyslel kde zaparkuje :D
 2. manoto

  Přední ramena

  Zdar chlapy. Měl bych na Vás dotaz. od přední nápravy se ozývá vrzání jako prase. Ale pouze pokud mám kola rovně a nebo pokud zatočím doleva Jde to pouze od levé strany. Pokud mám kola natočený doleva a předu nerovnost (zhoupnou se tlumiče) mam pocit že mam přední nápravu dřevěnou tak to vrže. Při pravém rejdu je vše v pořádku. Vrzavý zvuk se ozývá i při otáčení kol doleva. Při zpětném točení ovšem je ticho Do všech kloubů, čepů a silenbloků na levé straně jsem stříknu olejíček. Může to dělat vůbec ten dementní víceprvek? nebo to bude třeba horní uložení tlumiče ?
 3. manoto

  Strata výkonu-emisie do dielne

  Takhle to nikdo moc nepozná. Je potřeba log skup. 3,10,11
 4. manoto

  Zaslepení EGR ventilu

  Koukni na bazoš. Určitě to tam bude někdo prodávat
 5. manoto

  diery po instalaciii na telefon

  http://www.opravaplastu.cz/foto/703-skoda-superb-i-zadelani-orig-der-po-telefonu.html Tady to umí. Oprava velkých děr vychází co jsem se ptal cca na 3tis
 6. manoto

  Výměna žárovky/osvětlení popelníku

  Jo řešil. Do toho světlovodu jsem navrtal dírku, ale ne skrz, a dal jsem tam vysoce svítivou ledku s odporem. Takže tam mam hromadu světla a vypadá to super
 7. manoto

  Mám Xenon,nebo Bi-xenon

  Může to být třeba jen vyskočený z kloubu. Světlo ven a zkontrolovat uchycení paraboly je to myslím na třech kloubech z toho je jeden servomotorek.
 8. manoto

  hlídání prasklých žárovek

  Jo s tím souhlasím. Rozhodně to nijak nehaním. To je jako když si u kolegy v práci chtěl zákazník objednat lano a poslal email " Dá se u Vás objednat lano...." a odpověd byla "Ano dá" Ale když se už někdo takhle ptá, tak ho asi zajímá i jak a zdali je to možné.
 9. manoto

  hlídání prasklých žárovek

  Našel jsem aspon toto. Ale někde tady byla celá tabulka co jak jde udělat
 10. manoto

  hlídání prasklých žárovek

  Tohle zbožnuju, když někdo napíše "dá se" a někdo mu odpoví "ano dá" To prostě nepochopím Jinak ano jde to a děla se to tuším v komfortní jednotce a mění se tam jedno číslo podle toho co chceš nakodovat/dekodovat. Jde tam toho víc nastavit. Někde se to tu už psalo, a ne jednou. Zkusím pohledat.
 11. manoto

  Problem seřízení xenonů

  Ted jsem nad tím ještě tak přemýšlel. Víme že snímače mají mít 2,3V oba. Ale při jakém stavu v nádrži to je? Protože plná a prázdná je rozdíl skoro 60kg a to snímači je skoro 0,5V.
 12. manoto

  SII: Oprava kabelového svazku kufru

  Určitě se dají sehnat tzv. gumový kabely. V práci je bereme na shrnovací vedení napájení jeřábů Odolávají ohybům a jsou i nějak odolnější vůči agresivnímu prostředí. Ale kde je bereme, to mam tušení.
 13. manoto

  Problem seřízení xenonů

  Pavska má pravdu. Na těch heverech to lze udělat. Já to taky tak udělal a i to niveluje. (občas ) Ale správně by to mělo být tak jak on píše.
 14. manoto

  Problem seřízení xenonů

  kdyžtak vem dva hevery a zvedej auto dokud se nedostaneš na ty správný hodnoty
 15. manoto

  Problem seřízení xenonů

  A bylo tam 2,3V ? nebo 2,4V ? Tak nějak. Pak to jít musí.
×