manoto

Uživatel
 • Počet příspěvků

  240
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

9 Neutrální

O uživateli manoto

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

635 zobrazení profilu
 1. Zaslepení EGR ventilu

  Koukni na bazoš. Určitě to tam bude někdo prodávat
 2. diery po instalaciii na telefon

  http://www.opravaplastu.cz/foto/703-skoda-superb-i-zadelani-orig-der-po-telefonu.html Tady to umí. Oprava velkých děr vychází co jsem se ptal cca na 3tis
 3. Výměna žárovky/osvětlení popelníku

  Jo řešil. Do toho světlovodu jsem navrtal dírku, ale ne skrz, a dal jsem tam vysoce svítivou ledku s odporem. Takže tam mam hromadu světla a vypadá to super
 4. Mám Xenon,nebo Bi-xenon

  Může to být třeba jen vyskočený z kloubu. Světlo ven a zkontrolovat uchycení paraboly je to myslím na třech kloubech z toho je jeden servomotorek.
 5. hlídání prasklých žárovek

  Jo s tím souhlasím. Rozhodně to nijak nehaním. To je jako když si u kolegy v práci chtěl zákazník objednat lano a poslal email " Dá se u Vás objednat lano...." a odpověd byla "Ano dá" Ale když se už někdo takhle ptá, tak ho asi zajímá i jak a zdali je to možné.
 6. hlídání prasklých žárovek

  Našel jsem aspon toto. Ale někde tady byla celá tabulka co jak jde udělat
 7. hlídání prasklých žárovek

  Tohle zbožnuju, když někdo napíše "dá se" a někdo mu odpoví "ano dá" To prostě nepochopím Jinak ano jde to a děla se to tuším v komfortní jednotce a mění se tam jedno číslo podle toho co chceš nakodovat/dekodovat. Jde tam toho víc nastavit. Někde se to tu už psalo, a ne jednou. Zkusím pohledat.
 8. Problem seřízení xenonů

  Ted jsem nad tím ještě tak přemýšlel. Víme že snímače mají mít 2,3V oba. Ale při jakém stavu v nádrži to je? Protože plná a prázdná je rozdíl skoro 60kg a to snímači je skoro 0,5V.
 9. SII: Oprava kabelového svazku kufru

  Určitě se dají sehnat tzv. gumový kabely. V práci je bereme na shrnovací vedení napájení jeřábů Odolávají ohybům a jsou i nějak odolnější vůči agresivnímu prostředí. Ale kde je bereme, to mam tušení.
 10. Problem seřízení xenonů

  Pavska má pravdu. Na těch heverech to lze udělat. Já to taky tak udělal a i to niveluje. (občas ) Ale správně by to mělo být tak jak on píše.
 11. Problem seřízení xenonů

  kdyžtak vem dva hevery a zvedej auto dokud se nedostaneš na ty správný hodnoty
 12. Problem seřízení xenonů

  A bylo tam 2,3V ? nebo 2,4V ? Tak nějak. Pak to jít musí.
 13. Problem seřízení xenonů

  nastavení světel jde udělat pouze pokud stojí auto na rovině. V bloku hodnot si najdi napětí ze snímačů přední a zadní nápravy. (oba jsou na levé straně) nastavení jde udělat pouze pokud na obou snímačích je myslím 2,3V ale ted nevím. Ruku do ohně bych za to nedal. Pak už stačí udělat základní nastavení VAGem. Jinak to nejde.
 14. XENONY - problémy, závady

  No vidíš to zvládne i poloblb. Jestli to svítí a nivelace funguje jak má a nevypaluješ zorničky ostatním řidičum, tak to asi řešit nemusíš
 15. XENONY - problémy, závady

  Ano