Přejít na obsah

Ostrava


Doporučené příspěvky

Karlos: zitra jsem v ove, budu diagnostikovat jednu OII, takze vsecko budu mit sebou a muzu se pripadne stavit na to mrknout ;)

princess: ja to vzal nakonec pres Petrvald, ale mel jsem v planu aspon mrknout

Honza: to by se mi ten znacek prodrazil :D a jak rikas, dva borci by ho hlidali a Denisova andulka by s nim letela kdovi kam :D

Denis: musis tlacit na vrchni mista, ze OII ti uz nestaci a radeji Supaa :kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos: zitra jsem v ove, budu diagnostikovat jednu OII, takze vsecko budu mit sebou a muzu se pripadne stavit na to mrknout ;)

princess: ja to vzal nakonec pres Petrvald, ale mel jsem v planu aspon mrknout

Honza: to by se mi ten znacek prodrazil :D a jak rikas, dva borci by ho hlidali a Denisova andulka by s nim letela kdovi kam :D

Denis: musis tlacit na vrchni mista, ze OII ti uz nestaci a radeji Supaa :kol-35:

Pokud bys odskočil do Karviné, tak volej 724 307 843. Jinak bych musel do ACA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi blbý, ale nemůžu si vzpomenout, kdo z vás chlapi byl Wojnar :D

hm, jak Ti mně připomenout?

Jak jsi vykládal o té havárce, tak jsem se chytnul a říkal, že vím co bylo dál. Stál jsem v tom okamžiku zhruba naproti Tobě.

Jinak, kraťasy a oranžové tričko bez rukávů.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos: mohl bych se klidne stavit jeste ted ;) Zitra se vracim z ovy az pozde, tak zalezi jak to vyhovuje tobe :)

Tak to nastartuj a přijeď. Karviná - Ráj nemocnice,parkoviště u hlavního tahu na Těšín.

Číslo máš tak brnkni. Čekám a dzinka jak pierun.

Nevím jak bych odvez psa na veterinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D jó, jsem málem zapomněl - jak jsem do toho párkrát bouchl, aby to vyskočilo, když jsem se konečně rozjel a zařadil jsem dvojku, páka mi zůstala v ruce :lol::'> Musím si koupit nějaký stahovací pásek, stojí to nějak za prd (se cítím jak v žigulu) :kol-32:

Neví náhodou někdo, jaký rozměr zvolit, abych tím tu řadičku přitáhl?: http://www.obautodil...stahovaci_pasky

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...