Přejít na obsah

Klimatizace nefunguje


kareell

Doporučené příspěvky

DObry den, chtel bych poprosit o radu. Mam skodu Octavii 1.9 TDI 66kW r.v.2002 elegance a klimou A/C.

Klimatizace byla dlouho mimo provoz (nez jsem auto koupil - v rodine), byl jsem ji nechat doplnit, tesnost super, ale stale nefungovala.

Byl jsem u autoelektrikare, ten rekl, ze je vadny kompresor. Sehnal jsem druhej, ale jeste pred vymenou jsem zkusil pripojit puvodni kompresor pres pojistku

primo na baterii a naprosto bez problemu jede,chladi, pojistku to nevyhazuje. Spojka spina na kompresoru krasne a lehce.

Jenze problem je v tom, ze mi do kompresoru nejde zadne napeti , a nejde ani do snimace tlaku klimatizace.

Pojistky na boku v aute jsou vsechny v poradku , pojistka cislo 5 je neosazena. ( po jejim osazeni i tak napeti zadne).

Tak nevim co by to mohlo delat, jestli je tam jeste nejake rele co by mohlo byt spatne...... Uz nevim co mam hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...