Přejít na obsah

při startu rána


focuss

Doporučené příspěvky

Nazdar chlapy potřebuju poradit mám 1.8 20v 1997 a když mě auto stojí třeba 2 dny tak když startuju tak je slyšet nějáká rána takovej plechovej zvuk jak kdyby něco bouchlo do kapoty nemůžu to najít a mám celkem strach co to je nestkal se už stím někdo

Díky

Editováno: , autor: focuss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by to byt starter, spatna volnobezka na starteru. Jak ti motor naskoci tak ti to kopne do starteru. Dela to celkem silne rany, dokud se ten alternator nerozpadne ;) Me to kdysi delalo na Felicii 1,6 Mpi a po par tydnech to uz starter opravdu nerozdychal.

děkuju za radu tak že jaká je pomoc vyměnit strarter nebo nejaký uchopení nebo či co díky za opověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jenom teorie vadneho starteru ;) Tu ranu to udela kdyz uz motor naskoci a jeste jakoby drzsis klicek v poloze startovani nebo v jakem okamziku to tu ranu udela ?

Muze to byt klidne i neco jineho!?

Jestli mas moznost, tak vymontuj starter z auta a podivej se na nej a zkontrolouj zda je funkcni, neni nejake omlety atp. Jestli bude ok, tak to bude nekde jinde.

Idealne to zkusit ze oterves kapotu a nekdo ti nastartuje a ty budes poslouchat zda poznas ze ktereho mista se to ozve ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...