Přejít na obsah

hmlovky do naraznika na liftback


dedopohoda

Doporučené příspěvky

O tomhle uvažuju už skoro deset let co mám Oktávky. Protože mlhovky víc jak 40 čísel nad zemí jsou stejně málo platný. Dnes bych nejraději dal mlhovky do nárazníku a místo nich světla pro denní svícení. Jenže na taková která by tam sedla jsem ještě nenarazil. A i tak bych možná "narazil" při první kontrole. I když by v tom neměl být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tomhle uvažuju už skoro deset let co mám Oktávky. Protože mlhovky víc jak 40 čísel nad zemí jsou stejně málo platný. Dnes bych nejraději dal mlhovky do nárazníku a místo nich světla pro denní svícení. Jenže na taková která by tam sedla jsem ještě nenarazil. A i tak bych možná "narazil" při první kontrole. I když by v tom neměl být problém.

to je pravda ze by pri kontrole bol asi problem, ale u nas su taky zmrdi ze neprejdem cez kontrolu aj kedm mam origo skodovacke ofuky ktore su schvalene ale nemam od nich papier. Takze na kontrolu treba u nas konexie :-((((

Ale co sa tyka tych svetiel na denne svietenie, o tom som este nepocul, viem ze u vas sa musi svietit cely den, V com su ine?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dedopohoda - Ta světla pro denní svícení se automaticky rozsvěcují při nastartování, mají příkon cca od 6 do 16 W a svítí samostatně, pouze se zapojují přes relé, aby zhasla při rozsvícení normálních světel. Jejich výhoda je v podstatně nižším příkonu, pokud svítí normální světla, není problém u nových aut nasbírat až 200 W. Taky je to otázka šetření hlavních žárovek, hlavně xenonů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dedopohoda - Ta světla pro denní svícení se automaticky rozsvěcují při nastartování, mají příkon cca od 6 do 16 W a svítí samostatně, pouze se zapojují přes relé, aby zhasla při rozsvícení normálních světel. Jejich výhoda je v podstatně nižším příkonu, pokud svítí normální světla, není problém u nových aut nasbírat až 200 W. Taky je to otázka šetření hlavních žárovek, hlavně xenonů.

Jasne uz mi je to jasne ;) to by som mal a ja o tom pouvazovat, lebo aj ked u nas to nie je prikazane ale aj tak chodim aj cez den s rozsvietenymi svetlami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...