Přejít na obsah

vymena riadiacej jednotky


palo21

Doporučené příspěvky

Dobry den prajem!

Prosim Vas o radu:

Moj automechanik mi zistil na Octavke, 1.6, 55kw, ze skrtiaca klapka nedostava impulz od riadiacej jednotky pri volnobehu. Navrhol mi vymenu riadiacej jednotky, nova stoji cca. 260€, a tak som si nasiel na nete pouzite, zhruba okolo 60 €. Vsetko by bolo v poriadku, len mechanik mi tvrdi, nech si k riadiacej jednotke pytam aj pin (aby sa mohol dostat do systemu a nakonfigurovat to na moje vozidlo), resp. Vin kod povodneho auta, odkial bola riadiacia jednotka vymontovana. Tu nastal problem, pretoze doposial nemozem zohnat konkretnu jednotku aj s pinom, predavajuci mi tvrdia, ze to nie je potrebne, ze riadiacia jednotka sa da VAgom zresetovat a daju sa na nu nacitat kody mojho auta. Som z toho nejaky zmateny. :(

Prosim poradte, ci je potrebne mat pin pri kupe uz pouzivanej riadiacej jednotky.

Dakujem!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...