Přejít na obsah

Viktor Čistič - Pozor na ně - horor


TomasB

Doporučené příspěvky

Tak jsem nasranej jak sviňa. Nechal jsem manželce vyčistit auto. Protože u firmy Polák měli plno a já to chtěl zvládnout během dovolené, tak jsem hledal, kde mi ho vyčistěj. Narazil jsem na firmu Viktor Čistič v Pardubicích u prodejny Auto Kelly. Ráno jsem to tam odvezl, moc se mi ti chlapíci i prostory nezdály, ale nakonec jsem po váhání tam to auto nechal. A to byla kurva chyba! Odpoledne jsem přišel, koukám, a moc se mi to vyčištění nezdálo. Přišlo mi, že sedačky nejsou úplně nejlépe vyčištěný, nechal jsem je ještě dodělávat nějaký věci co se mi nelíbily. Pak koukám, že mi chybí kobereček, originál Audi. Za chvíli jedna paní odjížděla se Superbem a že prej tam má nějakej kobereček navíc... Auto jsem měl před 2 dny navoskovaný a bylo pěkně upataný. Pak koukám, že vzadu na víku kufru je kolečko. Prstem nešlo odstranit, tak jsem na ně vlítnul. Tak že to rozleštěj. Nakonec jsem po velkém váhání zaplatil s tím, že jsem holt udělal blbost, ale příště budu mít v tomhle jasno. Chybama se člověk učí. Dojedu domů a začnu znovu voskovat a při tom větrám. Najednou koukám, že to co rozlešťovali, tak je poškrábané. Je to vidět jen z určitého úhlu, což jsem u nich nepostřehl. Pak jsem zjistil, že mám potrhané plato. Tak jsem tam volal a výsledek byl, ať jim to dokážu... Pak jsem ještě našel jedno kolečko na střeše. Toho jsem si všiml až po doleštění. Pičusi na lak pokládali flašku s čistícím prostředkem a ten porušil lak. Postupně jsme zjišťoval zpoustu míst, ktzerý nebyly dočištěný. Jsem nasraný jak sviňa. To, že jejich čištění je dělané rychlou jehlo a stojí za hovno, to bych nějak překousl, ale že mi ještě nadělali na autě škodu, to nerozkousnu. Tak du hledat ČOIku na net a přemejšlet, jak jim dát přes hubu, protože dohoda s nima není evidentně možná. Prostě ten čurák dělá, jako že to tam bylo a přece není takovej mamlas, aby něco takového udělal. Přitom je evidentní, že je to roztrhaný od strojového čištění...

Fakt jsem brutálně nasraný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokurvené hezky, to je mě profi firmička :( hnus

jinak to asi není origo kočičinec to plato ne?

to nevím, to auto bylo mazlený, v něm aparatura za 60tis.(samo, že tam nezůstala) a tak bylo plato asi dělaný. Ale kurva dělá, že o ničem neví, a že to tam už bylo. Vyžraný kolečka v laku, taky paráda.

Zrovna píšu na ČOIku a asi půjdu i přes jiné úřady. Jestli máte někdo nějakou ideu jak jim to dát vyžrat, tak sem s tím.

Že jsem raději nevytáhl náš vodní vysavač a neudělal si to sám. Stejně to dělali vodním vysavačem. Měl bych to udělaný líp a bez poškození auta. Postuopně jsem taky zjišťoval, kde je co odfláknutý, a nenašel jsem místo, který by bylo udělaný na 100%. A to vše za cenu obvyklou, tedy takovou, kterou standartně chtějí normálně fungující firmy. KURVA, KURVA, KURVA, ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je to plato trošku vidět jako celek. Kolečkama jsem nakreslil kde a jak velké je počkození od toho čističe. To na víku je sice rozleštěné(od nich, protože jsem to chtěl odstranit), ale tak, že je to vidět jak kráva jak je to podrápané. Bohužel na místě to vidět nebylo, ale až po navoskování před barákem. To na střeše jsem nechal bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vidím to tak, že jednak půjdu přes úřady, což jim minimálně znepříjemní život(ony různé kontroly taky nejsou nic moc, že?), jednak jsem požádal kamaráda o výrobu stránek na toto téma a dobré umístění tak, aby jim to ztrpčovalo život. To on umí výtečně. A druhak po dovolený zajdu za Danym(náš právník, a schopný) a dám s ním řeč, je možný, že něco vymyslí. Posledně stačilo, když jsem protistraně dal jeho vizitku a hned bylo po problému.

Třeba se dočkám satisfakce, ale minimálně budu jak osina v prdeli. A pro nějakou garážovou firmičku to může být i konečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a proč jsi robce kupoval A4?není to blbost robce velké auto??když tak A4 nebo G IV.

sem tě nějak nepochopil :huh:

A4 ne, raději A4 nebo G4?? To mi nedává smysl. G se jí nelíbí. A na nějaký mimo koncern jsem se ve finále vysral a raději trochu přitlačil. A4 se jí líbí. Původně jsem zvažoval A6, ale to se jí zdálo moc velký. A celkem s tím nemá problémy, akorát trošku(ale jen trošku) disk o obrubník. Ve hře byla i Octa, ale tohle se naskytlo dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vidím to tak, že jednak půjdu přes úřady, což jim minimálně znepříjemní život(ony různé kontroly taky nejsou nic moc, že?), jednak jsem požádal kamaráda o výrobu stránek na toto téma a dobré umístění tak, aby jim to ztrpčovalo život. To on umí výtečně. A druhak po dovolený zajdu za Danym(náš právník, a schopný) a dám s ním řeč, je možný, že něco vymyslí. Posledně stačilo, když jsem protistraně dal jeho vizitku a hned bylo po problému.

Třeba se dočkám satisfakce, ale minimálně budu jak osina v prdeli. A pro nějakou garážovou firmičku to může být i konečná.

Jojo jen jim dej hajzlum co neco poserou a pak se k tomu nemaj !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jste z Pardubic a okolí tak já osobně si nemohu vynachválit čištění co provádí autoprodej na Dukle (tam vzadu jak mají i salon Hondy). Cena cca 1000 včetně mokrýho čištění interiéru, auto bylo po pěti letech jako kdyby vyjelo zrovna z fabriky. A přístup zaměstnanců k vám je taky dost v pohodě. Nechci dělat nějaký extra reklamy, ale s těmahle jsem byl spokojenej. Jinak je pravda že když seš nespokojenej tak je lepší to neplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak to je super.mam octavku rs a na svoji povahu kdyby me tohle nekdo udelal na aute,zalamal bych jim ruce.Ale v kazdem pripade sepis si to a zajed na zivnostensky urad,pokud ti nedali danovy dokla ohlas to na financnim urade.Na danovem dokladu musi byt rozsah praci,ktere na aute udelali.Coi t v tomhle moc nepomuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...