Přejít na obsah

Bla, bla….


Artigas

Doporučené příspěvky

No já tedy na podobu fóra koukám jako blázen, původní vzhled mi vyhovoval víc, bílý podklad je nepříjemně nepřehledný a tahá za oči, je to celé dost divně rozložené a fonty mi moc nesedí, z lišty dole mi zmizel přehled zpráv (je nahoře), oblíbených témat (zatím jsem nenašel) no budeme si asi muset zvyknout, ale například filtry na vyhledávání nového obsahu jsou fajn, tak asi tak.

Přemíra bílé, to je ono, co mi tu pořád nějak nesedí. Já už blbě vidím. Doktorka mi na jedno oko nedávno naměřila 0,5 dioptrie a na druhé dokonce 0.75dioptrie. na některé nápisy světlou šedou prostě musím zaostřovat a když pak kouknu vedle, ta bílá jako by mě do očí píchla.

Haló, prosím, piště zde co nejvíce, ať už je další stránka a já stále nemusím koukat na ty fotky poklopů, je to deprimující… Jdu si dát kousek hrušky, tak deci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několika měsíční výcvik přináší první výsledky – Robin našel Yetiho!

Ale popořadě. Před západem slunce Robin dostává večeři, po které následuje malá procházka. Kousek za vesnici Robin našel místečko, kudy prošla nějaká fenka a dal se do detailního průzkumu dané lokality. Já tam stál jako vů.. jako solný sloup a přemýšlel co s Tygříkem a přišel na nápad. V garáži mám montážní jámu, na ní desky natřené nějakou šedou barvou… Zítra asi jedu do Ol. pro baterku do Fábii a cestou se zastavím pro plechovku barvy. Hádejte jakou barvu koupím a co natřu!

Potěšen vlastním nápadem jsem se vydal za Robinem, který už věděl vše, co potřeboval. Jeho druhá zastávka byla před jedním domkem na kraji vesnice, tam Robin zaštěkal. Zprvu jsem nevěděl, o co jde, ale pak koukám a za plotem Yeti. Byla už tma. Motorizaci a výbavu nevím, barva nějaká hodně světlá metla, podle SPZ nová registrace a jelikož bylo auto za plotem, stará červená octávie nikde, na 90% je to pátý Yeti ve vesnici. Zítra zahájím lov na majitele.kol-136.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mike, s ovocem se musí stejně jako se ženskou! Opatrně, něžně, pomaloučku, polehoučku, netlačit na pilu, hezky musí dozrát/uzrát a pak to už jde samo. Hrušky ještě nejsou ve správném rozpoložení.

Tygříku, jak víš, že budu natírat červenou? To nechápu!

Mike, a co my blázní do Yetiho s Citigem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jakou jinou barvou bys asi Artigasi natíral? Vždyť Ty ani jinou než červenou neznáš. doh.gifJasně si vzpomínám, že tu někdo někde psal nejen o červeném vozíku za auto, ale i o červeně vymalované garáži. Takže v pátek pixlu beru! Chceš i základovku a ředidlo? Za to si zamlouvám jeden špekáček. _icon_smich.gif

Z Mika jde strach. Jen by mě zajímalo, čím zaměřuje, když nemá mercedes?

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tygříku, jsi hodný, ale já mám opravdu zásoby ředidla a červené veliké. Proti tvé plechovce mohu postavit dvacetilitrový kontejner od kamaráda skladníka ( toho času ve vězení) a ředidla mám také dost, to zase od kamaráda „Acetóna“ toho času v léčebně.

Pokud jde o špekáček, neboj, vím že holky dokáži jednoho pořádně vysát, takže špekáček bude.

Mike, od chlastu mám červený nos, to by nestačilo?

Admine, nemohlo by být fórum červené? Červená je dobrá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jééééééé, já mám radost, fórum změnilo vizáž. Vše je lepší než to co bylo. Zatím nemám čas hledat mouchy, za chvilku musím do práce. Podívám se na to podrobněji pozdě v noci.

První poznatek – jak se dává palec dolů?

Písmo by mohlo být trošku tmavší – výraznější. Jako zástupce těch dříve narozených na to stále moc musím brejlit.

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi! Já velkou snahu měl, ale nejsem všeuměl a tak švestky mé, do sudu před časem uložené, jsou právě zkapalněné, ale přes snahu velikou, nedokáži odhadnout, jak dokonalou bude mít produkt chuť výslednou. unsure.png

Bla, blá, budou jistě výborné, tak jako všechno ovoce mnou zkapalněné.kol-47.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kam tohle zařadit, tak snad do „BlaBla..“

Kdo čte fórum podrobněji, ví, že si mou stařičkou fábii bere dcera do Prahy. Na holku a ještě blondýnu k tomu řídí docela dobře, ale náhoda je blbec, takže hledám odpovědi na různé otázky. Na něco už odpověděl Tygřík a zde je něco z internetu.

Otázka:

Povinné ručení sjednal řidič z malé vesnice. Auto je však rodinné a dost často s ním jezdí jeho syn, který má řidičské oprávnění teprve půl roku a jezdí i do velkého města. Nemůže být v případě, že syn způsobí nehodu, nějaký problém s pojišťovnou?

Odpověď:

Pojištění odpovědnosti se vztahuje na každou osobu, která odpovídá za škodu způsobenou provozem vozidla uvedeného v pojistné smlouvě. Pokud syn řídí auto oprávněně (vlastník o tom ví a souhlasí s tím), je situace stejná, jako by řídil sám majitel. Když syn neporuší žádnou právní povinnost, není možné uplatnit postih. Podotýkám však, že takové případy se vždy řeší a vyhodnocují individuálně.

Zdroj: http://finance.idnes.cz/petice-pojistnych-otazek-v-nichz-ridici-nejcasteji-tapou-pzb-/poj.aspx?c=A111101_1677479_viteze_sov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...