Přejít na obsah

Bla, bla….


Artigas

Doporučené příspěvky

Vážení přátelé, měl bych jeden návrh, chci aby jste se všichni co tady sídlíte vyjádřili.

Jedná se o to aby jsme se poznali, když se budem míjet na silnicích.

Viděl bych to asi takhle: Dvě tlapky nebo stopy ( viz foto Artigas - Tulák) nalepeny na zrcátku na straně řidiče. Barva bílá popř. černá ( na bílé auta). Krom klubových, srazových nálepek. Jinak teda už nevím jak se odlišit. Nálepky budou k mání pouze na srazech, aby se vědělo, že majitel vozu k nám patří.

Toť moje myšlenka, už jsme to jednou probírali na jiném vlákně, ale nedohodli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, dnes se ozvala sestřenka, má nachystán vzor nálepek. Prý to bylo složité, protože nemohli použít průhledný podklad. Cena za 1 ks je 60,- Kč. Cena vychází z počtu 20 objednaných kusů. Dnes večer se staví, vše vysvětlí a předá mi vzorový kus, abyste ho zítra posoudili.

Jak tak sleduji, bacily roztály. A to jsem si myslel, že budu na srazu nachcípaný jen já. Provozuji večer horký čaj s blumovou nebo višňovou medicínou a na sebe pořádnou tepelnou izolaci. Dnes je mi už lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrůza! Dnes mi nechutná panák. A tak jsem ho po dnešku potřeboval!

Tygříku, jedním panákem svůj problém nevyřešíš, na to je dost vážný. Zkus dva nebo tři, nebo rovnou celou láhev… Druhý den ti bude možná blbě, ale to ti stejně je už nyní… Nebo víš co, udělej to jako, navštiv kamarády. Já se právě z jedné schůzky vrátil a je mi fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu Artigasi, budu muset navštívit kamarády, ale nejdřív budu muset přežít úterý, středu a čtvrtek. V pátek mám dovolenou, abych mohl běhat po doktorech. Doufám, že stihnu Gogina, ať má Yetík něco pod stromečkem. Dnes bude první panák do čaje a druhý do štamprle. Měl bych vyzkoušet Tvůj hruškový všelék. Nechávám si ho na Vánoce.

Walkere, hnědák je vzorný. Je to moje potěšení. :) Artigas s Hekim vědí. :(

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tygříku, co to čtu, celý týden totálně v tahu! A kdy tedy budeme koštovat ovoce. Já myslel, že sedneš na kolo a přijedeš někdy v týdnu. O víkendu jsem v práci.

Walkere, trošku budu za Tygříka editovat jeho poslední větu: Hnědák je vzorný, nejen on je moje potěšení. :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policisté v Olomouckém kraji začnou měřit světelnou propustnost autoskel

Co říkáte na tuto zprávu? Na Yetim jsem zatím žádné extra černé folie na předních, bočních sklech neviděl, ale stačí se dívat kolem, když jdu s Robinem procházkou po vesnici a myslím, že se hodně lidí bude brzo divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha !!! Já to tušil hned od začátku, je v tom ŽENSKÁ !!! :kol-29: A jestli Tygříka zlobí, tak ať ji vodnese čert :kol-29: A jestli ne, tak je to v poho, ona si Tygříka dá dokupy, ale možná mu jen nedovoluje panáka a tak si chudák učitelskej namlouvá, že mu nechutná :kol-44: Co na to politbyro jako ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem deset minut doma a už se s manželkou hádám. Ona tvrdí, že je lepší rybízová a já obhajuji švestku. Dám si s ní ještě jednoho panáka a jestli mi opět pohaní švestkovou, tak bude rozvod.

Tygříku, dokud jsem ještě střízlivý, kdybych se do té vyvolené sedmičky nevlezl, mohu si tu samolepku objednat? andílek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigasi a Miku, v Olomouci 3.12. 2012, jsme se dohodli, že samolepky zmenším, dá se podklad, aby písmo bylo vidět i na tmavých autech a někteří si je nenalepí na auto a budou jen jako připomínka srazu. Dále, že je dostanete ode mne. Když spočítám zájemce (Arigas, Heki, Gogo, Hindator, Mike, pan V. a já), vychází 7. Jelikož jsem teď nerad "zasponzoroval" Sdružení Šance s neúspěšným prodejem vánoční hvězdy za 50,-/1ks (sic Artigasi) na naší škole, víc si před Vánoci dovolit nemohu. Jak chlapci vidíte, se sponzoringem (nejen ženského pohlaví) začínám mít bohaté zkušenosti. <_<

Artigasi, žádný rozvod nebude. Na to tě znám. :kol-131: Po 5 panácích už je skoro jedno, co piješ, ne? To už se mi líbí i svářeč v kukle. :D

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem se urazil. Pět panáčků, to je zahřívací kolečko. Zeptej se Angelity, myslím, že o tom něco ví. Když byla u nás, po pátém jsem šel to její auto teprve umývat, po desátém jsem si s jejím Alešem začal tykat a po patnáctém jsme s Alešem došli k závěru, že svět je krásný i bez ženských. :_icon_smich2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jiném vlákně jsem před chvilkou četl starší příspěvek od Azurita, týkající se zpětných zrcátek a hned mi to připomnělo nedávnou cestu domů z Olomouce: Bylo kolem 20hod, žádný velký provoz a já celkem předpisových 55-60km/hod jel v levém jízdním pruhu přes celý Ol. Za posledním semaforem je ještě kruhový objezd. Snad proto, že silnice byla najednou prázdná, mě napadlo ještě před ním se zařadit do pravého pruhu. Kouknu do pravého zrcátka, dám blinkr a najednou na mě kdosi zabliká. Kde se tam vzal nevím, já ho v zrcátku neviděl.. Díky pohotovosti toho řidiče, že na mě zablikal, se nic nestalo, zůstal jsem ve svém pruhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...