Přejít na obsah

Horní kastlík na palubovce


DUsoft

Doporučené příspěvky

Kamarádi - potřebuji poradit. Chci něco namontovat do toho kastlíku na palubce a za účelem propojení tam musím dotáhnout kabel z kufru. To je záměr.

Do kastlíku chci vyvrtat díru (prům cca 8 - 10mm) v levém zadním rohu směrem dozadu. Tudy vést kabel.

Dotaz č.1: Co je pod (za) kastlíkem? Vletím do něčeho, když mi tam vrták uteče asi tak o 1 - 2 cm?

Dotaz č.2: Dostanu tam kabel aniž bych něco dalšího rozebíral (tapecy pod palubkou atd.), dá se tam někudy sáhnout nebo protlačit kus drátu a kabel si na něm vytáhnout? Nebo tam je takovýho bordelu, že to musím rozhodit?

P.S. Obrázky napoví. (Garny, Martine RS ... a spol.)

Děkuji předem a fundovaným poradcům zůstávám zauzlován -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádi - potřebuji poradit. Chci něco namontovat do toho kastlíku na palubce a za účelem propojení tam musím dotáhnout kabel z kufru. To je záměr.

Do kastlíku chci vyvrtat díru (prům cca 8 - 10mm) v levém zadním rohu směrem dozadu. Tudy vést kabel.

Dotaz č.1: Co je pod (za) kastlíkem? Vletím do něčeho, když mi tam vrták uteče asi tak o 1 - 2 cm?

Dotaz č.2: Dostanu tam kabel aniž bych něco dalšího rozebíral (tapecy pod palubkou atd.), dá se tam někudy sáhnout nebo protlačit kus drátu a kabel si na něm vytáhnout? Nebo tam je takovýho bordelu, že to musím rozhodit?

P.S. Obrázky napoví. (Garny, Martine RS ... a spol.)

Děkuji předem a fundovaným poradcům zůstávám zauzlován  -_-

Do toho kastliku jsem chtel schovat GPSku (TomToma 700 s pomoci jeho rozsirujiciho autokitu), uz jsem tady o tom take psal, nenapadlo Te to take nahodou ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak v autě né, no. Pokud tam nic pod tím není, tak by se přece nic nestalo - ale AKCEPTUJI - v autě ne.

Chtěl jsem si ušetřit práci, píchnout díru, strčit tvrdej drát a protáhnout to svoje skrz.. Půjde to dolů.

Fan!s - najdi fotky prosím tě. Dík.

omicron - ne, navigaci mám na cucfleku u A sloupku, protože ji střídáme v autech. Jde o něco z jiného soudku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fan!s - ja to chcem poriešiť tak, ako na tvojom prvom obrázku. Ale zatiaľ nestíham, tak mám PDA na prísavke na skle. U nás to nie je zakázané. Ale možno neskôr ten držiak prerobím dole do kastlíka. Ale tak či onak, káble urobím na mieru (teda len napájanie) a bude sa to zapájať priamo do konektora na boku kastlíka.

DUsoft - Nexusa nechcem, má dosť malú životnosť. Hlavne vo väčších mestách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na predošlých fotkách je to rozkúskované, tak pridám aj foto celku. Práve včera som ten kastlík zo zvedavosti vybral (bez použitia nástrojov, len rukami :D ). Rozmýšľal som, kam umiestnim konektor pre nabíjanie PDA. Ja ale chcem zabudovať pod prístrojovku celú nabíjačku a na bok kastlíka vyvediem už len nejaký maličký okrúhly konektor na tých 5V, čo idú k PDA. Takže mi bude stačiť od konektora k PDA 20 cm káblik.

Problém je ale v tom, že som premiestnil držiak s prísavkou naľavo od volantu a páči sa mi to tam, Tak som kastlík hneď aj vrátil na pôvodné miesto a môžem rozmýšľať, kam ten malý konektor umiestnim teraz.

A ešte musím nejako poriešiť vypínanie tej zabudovanej nabíjačky. Asi dám niekam tlačidlo a po jeho stlačení ostane nabíjačka pod napätím až do vypnutia zapaľovania (alebo ešte lepšie do uzamknutia auta alarmom). Stačí jedno malinkaté relé.

post-37-1154854579.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho kastlíku se to pro GeoSat navigace prodává hotový:

http://www.navigacegps.cz/w3download/download.aspx?file=22

Já tam potřebuji dostat ovládací panel a displej TRX.

Můžete sem prosím hodit odkaz na ten držák do kastlíku O2? Nemohu ho na jejich eshopu najít..

Na jejich e-shopu není, musíš zavolat, ale pan Štádler je takový (zdá se mi ješitný), takže nevím, jestli uspěješ, pokud jsi navigaci nekoupil u nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vážne, rukami. Len tak z hecu som to začal ťahať k sebe a uvolnili sa úchytky, čo držia kastlík po stranách. Na každej strane je asi v strede jeden. Tak som tam začal strkať prsty na jednej strane a posúval som sa k prednej časti. V prednej časti pod výduchmi sú 3 úchyty. Postupne som ich vycvakol (ideálne je v tejto fáze tlačiť schránku smerom od seba, t.j. k oknu) a schránka už išla vykopiť hore a vybrať. Zadnú stranu nemá zmysel ani páčiť nástrojom, lebo tam schránka (resp. mechanizmus veka) prečnieva. Zadok musí von nakoniec. A tie úchytky sú pomerne mohutné, takže sa ani nepolámu. Viď foto.

post-63-1155059850.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...