Přejít na obsah

Problém s řídící jednotkou abs a přístrojovou deskou...


Doporučené příspěvky

Ahoj. Právě jsem si pročítal toto forum a nic jsem nenašel co by mi pomohlo. Mám na mojí fabii 1.4 TDI 55kw plus chip takový problém. Poslední dobou se mi stává,že jedu a z ničeho nic se mi rozsvítí kontrolka abs, červený vykřičník, a asr. Musím vypnout motor a znovu nastartovat. Když jsem to dal napíchnout, tak mi řekli,že navážou spojení s řídící jednotkou getway a řídící jednotkou přístrojové desky a nic jim to nenahlásí a když se spojí znova tak jim to píše chybu . Vyskytla se tam chyba řídící jednotka abs,ale kontrolka nesvítí a abs funguje,tak jak má. Tak nevim co s tím je.

Druhý problém. Začela mi svítit kontrolka množství oleje, dolil jsem nad max drobet a zase se mi rozsvítila. Nevíte co to může být. Jestli to má spojení s tou elektronikou co mi blbne.. nevím. Děkuji za každej nápad. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti svítí kontrolka abs, tak tam bude zapsaná chyba. nevím, proč se zrovna spojovali s centrální řj a budíkama. pokud se ti tedy rozsvítili obě kontrolky, bude závada v řj brzd. jako první bych zkontroloval pojistky - jak uvnitř malé, tak i "plíšky" nad baterkou.

k druhému problému - jakou barvou ti svítí kontrolka? pokud červenou, tak v případě ok hladiny buď zlobí čidlo tlaku nebo zkrátka nemažeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti svítí kontrolka abs, tak tam bude zapsaná chyba. nevím, proč se zrovna spojovali s centrální řj a budíkama. pokud se ti tedy rozsvítili obě kontrolky, bude závada v řj brzd. jako první bych zkontroloval pojistky - jak uvnitř malé, tak i "plíšky" nad baterkou.

k druhému problému - jakou barvou ti svítí kontrolka? pokud červenou, tak v případě ok hladiny buď zlobí čidlo tlaku nebo zkrátka nemažeš.

Kontrolka abs se mi rozsvítí jen se všemi co jsem psal jinak mi sama od sebe nesvítí. S centrální rj se spojoval protože hlásila chybu.

kontrolka se mi rozsvítí oranžovou barvou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No nevím ale podel popisi mi tento problém spíše vypadá na prodřený kabely někde na kostru nebo zoxidované konektory atd , nebo se ti do motoru dostal potkan nebo kuna :) ti mají radí kabelaže , anebo varianta číslo dvě skus zajet jinak na diagnostiku ! se mi taky stávalo něž jsem si pořídil vlastní DG že mi v servisu kecaly kraviny a nebo si rovnou nevěděly rady neob nemněly dobrou diagnostiku !

nebo se ti zcvokla RJ tohle si mi stalo ještě na oktě , výmněna rj při placenií jsem se usmival :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...