Přejít na obsah

Problém so servom


mirecoslav

Doporučené příspěvky

Chlapi teraz cez zimu mi začalo blbnúť servo riadenie. Ide o veľa tažšie ako obvykle a začala mi svietiť kontrolka. Na VAGu mi to vyhodilo chybu 01290 - referenčné napätie posilovača riadenia, skrat na kostru. Mám tomu rozumieť že je niečo s káblovým zväzkom? Nestretol sa niekto s niečím podobným? Ďakujem za všetky rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja mam cosi odobne. Teraz ked zacala zima, po starte mi preblikuje a poklesuje elektrina, jednoducho mi stahuje svetla, podsvietenie budikov, proste vsetko, este aj to male svetielko nad hlavou. No a presne vtedy mi ide servo neskutocne lahko, ovlea lahsie ako obvykle. Chvilka nato sa obcas stane ze jednoducho vypadne. Zasvieti kontrolka a servo nejde. Problem sa odstani opetovnym nasartovanim a problem uz nepretrvava. A este musim podotknut ze sa to nedeje stale s tym poklesom. Niekedy aj za poriadnej zimy sa vobec nic nedeje inokedy to blbne ako som teraz popisal. V pipade ze to blbne, tak po chvilke to prestane.. mozno po nejakych 3-5 minutach.. VAG com mi raz ukazal skat na kostre ...

asi to znie riadne blbo... ale zatial som si odsledoval akurat toto.

Editováno: , autor: MiSiaak007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...