Přejít na obsah

Hledám prodejce Škodovek


Jonathann

Doporučené příspěvky

Nevím co řešíš. Prodejců je všude kolem plno. Tak si obejdi to co máš v okolí a to co máš dál tak si tam zavolej.

Já když chci koupit něco levněji tak si to najdu na netu, popřípadě tam zavolám a zjistím si jaké jsou podmínky. Porovnávám cenu - vzdálenost - dopravu - poštovné - servis v mém okolí - a jiné věci s tím spojené.

Nevím proč mi některé dotazy přijdou jak z mateřské školky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi jsem z mateřské školky ale je pro mě podstatný rozdíl jestli 35tis ušetřim nebo ne. ""Žralok"" a jen tak pro zajímost našel jsem pána který mě pravě tuto částku z ceny srazí,(říkejme tomu třeba zákaznická výhoda) A jsou třeba i takové prodejny co ti dají např.CCS kartu z 20tis na pohoné hmoty,zdarma pojištění po dobu leasingu nebo kompletní zimní kola. Ale máš pravdu asi zajít do první prodejny a hned kupovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekteri jsou fakt jak troubove, nemuzu si pomoct. :D

Nikdo ti tady neradil, ze mas vzit hned prvni auto, ktery objevis, ale ze si mas zjistit nabidky sam. Kazdy jednani je individualni a co platilo u nekoho pred ctvrt rokem uz davno nemusi byt pravda.

To je tak tezky napsat par mailu, vytukat par cisel a nebo ty nejblizsi prodejce osobne navstivit? :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...