Přejít na obsah

Převodovka - synchrony


Phate

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Dovolím si "vtěrknout se" do tohoto vlákna.... Mám problém taky s řazením u svého supa 1,9 96kW, kdy mi jde blbě řadit z jedničky na dvojku. Jen z 1. na 2. kvalt.... Když už je auto prohřáté, tak se to zlepší, ale pořád je to těžší, což hlavně při rozjezdech dělá problémy - zařadím dvojku né dříve jak v 1800 otáčkách (lépe tak 2000), pak tam docela vklouzne.

Víte někdo a poradíte čím to může být?

EDIT: Myslel jsme si, že mám forum už projité, ale koukám, že ne.... řešilo to již více lidí zde:

a pořád nic, i když se to očividně děje občas.

Editováno: , autor: MaraKM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Mne sa dnes stala taka vec ze som nemohol treti stupen po svojej obviklej osi, ale ked som paku potlacil smerom k jednotke tak to slo. Ale trojka ani za otca. Tak sme to dali na zvedak a co nevidime. S pravej strany prevodovky jemne zaolejovana. Najprv sme mysleli ze je to semering na polooske. Nakoniec sme prisli na to ze sa povolila neaka skrutka cez ktoru jemne slzil olej s prevodovky a tym ze sa ta skrutka povytocila tak neakym spôsobom branila zaradeniu trojky. Stretol sa s tým niekto. Skrutku sme dotocili a trojka ako nova. Neviem ci ta skrutka nedrzi nieco vo vnutri co branilo radeniu rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...