Přejít na obsah

pomoc pri chybe


okrildes

Doporučené příspěvky

prosim o pomoc s fabiou 1,4 50kw ,po vymene filtrov a sviecok a vycistení skrtiacej klapky _nastavoval som ju cez vag - tak sa na mojej fabke zacalo prejavovat kolisanie otacook a nepravidelny chod motora pri vyradení ríchlosti mi motor zhasol.Vag mi ukazoval chybu 16555 systém prílis chudí.menil som aj klapku ale zavada sa neodstránila .tu na fore som cital rozne nazory neviem čo moze byt chyba prosím poradte mi :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak že dnes som menil sondu a nič stale to iste :kol-27: nuž a nakoniec som zistil zavaznu vec na potrubi je pletenec a ten je poskodeny nebolo to vydiet :kol-29: .zistil som to nahodou ide ma porazit kolko eur som dal za veci čo som kupoval :kol-44: nuz aj to sa stáva dam to cez víkend spravit tak sa ozvem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz som to spravil chyba bola v palivovom filtri vymenil som 3 a stale nic potom mi znami poradil aby som dal 4barovy ja som vždy daval 3 bar vsade sa to pisalo .aked som vymenil tak veru som bol v šoku .este mi kus kolisu ale to je tesnenim lebo som ho poskodil .ale auticko uz ideeeeeeeee. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huraaaaaaa prišiel som na moj problem po dokladnom x krat obhliadke som prisiel na falosne sanie vzduchu. :kol-26: Dal som dole sanie a ostal som v užase tesnenie bolo poskodené ,tak vymena a auto ide ako nove. :kol-47: tak ma pekne dostalo 3 tyžne som hladal chybu a nakoniec taka blba .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...