Přejít na obsah

Pomoc s chybovým kodem


JakubPatek

Doporučené příspěvky

Ahoj. Zkoušel jsem dnes napojit svoji čínskou diagnostiku s (VCDS verze 23.3.1), diagnostika funguje z poloviny ale to mi nevadí. Co mě vadí a zarazilo je uložená chyba kterou ale diagnostika nezná, dokáže mi někdo z fotky říci o co jde? Čeká mě letos první servisní prohlídka, tak ať vím na co se případně připravit kromě výměny oleje a filtrů.

 

Díky moc

IMG_1138.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palubní kameru tam mám, tu vypínám ručně (zatím jsem zapomněl jednou vypnout a dva dny běžela), jinak jsem nic do auta nepřidával. Takže se nejedná o závažnou chybu a můžu být v klidu.

Chybu jsem nemazal, uvidím jestli mi něco řeknou pak v servisu.

 

Tak díky moc a kdyby se tu našel někdo z Hradce Králové kdo by mi dokázal naprogramovat novou AKU, tak prosím do SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro palubní kameru doporučuji použít USB zásuvku. Ta je vypínána rádiem. U Svingu je výstupní proud max. 1,6A. Po vypnutí zapalování se zásuvka automaticky vypne. Používám to už 7 let.

Editováno: , autor: Regulak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vyzkoušel USB zásuvku pro zadní spolucestující v loketní opěrce a ta není trvale pod proudem, takže tahle drobnost se vyřešila. Bohužel kameru už mám téměř 3 roky a neudrží nastavené datum snad ani den a auto je v provozu tak obden, jak kdy. Ale i tak díky za tip.

 

Co se týče té chyby tak třeba na něco přijde servis, nebo, a k tomu se příkláním víc to bude ignorovat a jen chybu smažou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...