Přejít na obsah

Bluetooth a Swing


Doporučené příspěvky

Zdravím, pánové. Mám v SII namontované rádio SWING a dokoupil jsem si originál Bluetooth. V servisu mi vše namontovali bez problémů, jen si nevědí rady s připojením mikrofonu. Sami se asi stydí za to, že nevědí a pořád něco řeší cestou pokusů a omylů, což mne už nebaví. Z časových důvodů nechci jet jinam a jinak jsou chlapi v servisu super. Víte někdo, kam se mikrofon připojuje, respektive, jestli někdo máte schéma připojení mikrofonu k rádiu Swing? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj, mám S2, ale nevím typ rádia :-) (navigaci nemám, rádio má dotykový display a changer na 6 CD uvnitř). v nabídce je BT audio, ale připojit telefon k HF mně nejde (zkoušel jsem iphone 4 a blackeberry). Pročetl jsem toto forum a vypadá, že budu nejspíše muset dokoupit tu HF BT jednotku (nejspíš GSMII kvůli iphone 4). Můžete mně prosím poslat odkaz kde nakoupit a co vše budu potřebovat? Děkuji

je to třeba tato? http://www.skoda-dily-skladem.cz/katalog/20-citigo/bluetooth-hf-sada-vw-skoda-7p6035730f/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nechci ten drzak, potrebuji nejspis jen tu jednotku. Kvuli tomu, ze mam iP 4 tak GSM II (cetl jsem ze GSM III nejde sparovat s iP4). Staci mne kdyz se telefon sparuje pomoci bluetooth. Rad bych pouzival 2 tel - blackberry a iP 4. Rad bych od Vas dostal info, co mne chybi, co mam koupit a nezlobil bych se za link do eshopu. Instalacni manual by se taky hodil, ale to se bude muset asi nakpnout pres VAG, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice tam maji uvedeno na Citigo, ale je to universalni. Koupil jsem to od nich a s iphonem 4 mi slape v moji fabce perfektne.

Rossiny11: Pokud mas SII s original radiem, tak Ti tahle HF sada pujde v pohode. Je potreba mit jen originalni radio a canove vedeni (OII, FabII, SII atp....)

Editováno: , autor: pegan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, pánové. Mám v SII namontované rádio SWING a dokoupil jsem si originál Bluetooth. V servisu mi vše namontovali bez problémů, jen si nevědí rady s připojením mikrofonu. Sami se asi stydí za to, že nevědí a pořád něco řeší cestou pokusů a omylů, což mne už nebaví. Z časových důvodů nechci jet jinam a jinak jsou chlapi v servisu super. Víte někdo, kam se mikrofon připojuje, respektive, jestli někdo máte schéma připojení mikrofonu k rádiu Swing? Děkuji

Zdravim, tiez mam zaujem o doinstalovani bluetooth do superb comb i, poslite prosim oznacenie bluetooth jednotky resp. sady, ktoru je potrebne dokupit.

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mam v aute SWING radio.

Este som nepozeral pod sedacku spolujazdca.

No chcem sa najprv opytat.

 

Vraj niektore jednotky su uz s BT, len nie je aktivovany a da sa dodatocne naprogramovat cez VAG.

Mam MaxiDota, len ci sa mi vobec moj Samsung Ace 2 sparuje so SWINGom.

Dik za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj,

 

mám dotaz a předem se omlouvám, jestli jsem někde přehlídl odpověď k tématu.

Mám SII (koupeno s Columbem). Jelikož by v autě dlouho nevydržel, vyměnil jsem za Swing. Telefon najdu, spáruju a funguje i přijmutí - na maxidotu se zobrazí název telefonu, síť, baterka i signál. Nejde ale mikrofon a jednotka hlásí chybu/neexistenci mikrofonu. Než jsem Columba vyndal, fungovalo hlasové ovládání navi (telefon jsem nezkoušel, a proto někde mikrofon asi je (pokud nebyl integrovaný v Columbu).

Nebo je možné, pokud bylo auto ve výbavě s navi, že by mikrofon ve stropě automaticky nebyl, protože by využíval mikrofon přimo z navigace? V servisu mi BT zapli, ale mikrofon se jim nepodařilo rozchodit s chybovou hláškou závady.

 

Díky za info.

Editováno: , autor: spacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...